Підсумки року 2014


1117605_original

 

Важкий був рік. Спершу постійні перемикання між роботою та стрічкою новин. А наприкінці – вивчення моделей тепловізорів, систем відеонагляду та моделей тактичних рюкзаків.

Успішно ініціював проведення «Аукціону допомоги армії – Рівне». За 2014 рік ми виставили 81 лот та зібрали 30,258 гривень. В сумі 72 людини виставили-купили лоти. Долучайтесь і ви до нашого аукціону.

Протягом року щодня робив по одній фотографії, можете переглянути в альбомі «365 days of 2014». Якби не фотографії мітингів, то давалось би що в країні наче все гаразд.

По роботі найкращі враження – це взаємодія з іноземними партнерами. Навіть коли по скайпу спілкуєшся з менеджером іноземної компанії, що намагається продати тобі свої послуги, то отримуєш незрівнянний досвід.

Щодо маркетинговових консультацій іншим компаніям варто відмінити, що все актуальнішими стають питання клієнтської лояльності. Керівники компаній починають розуміти, що маркетинг – це не окрема функція якогось члена колективу, а філософія та спосіб ведення бізнесу.

Щодо навачання: менше прочитав книжок, більше статей, все більшу частину корисної інформації по роботі отримав із джерел англійською мовою. Багато відеолекцій. Пачали вчити польську.

Було в цьому році і достатньо подорожей: Амстердам, Польща, Кіпр. Треба вольови рішенням знайти час та викласти фотки.

Але найбільше запам’ятався рік громадською активністю рівнян. В цьому році перезнайомились між собою та знайшли спільні точки дотику багато активістів міста. Наступного року нас чекають нові та потрібні проекти.

Тому бажаю вам наступного року корисних знайомств. Тільки разом ми досягнемо к


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)