Короткі підсумки 4 місяців роботи


Screen Shot 2013-12-15 at 19.50.06

Привіт всім читачам та друзям!

Давно не писав але це не через брак часу чи лінь (як то за звичкою відписують блогери). На новому місці роботи дуже багато справ, працювати дуже цікаво та просто неймовірний простір до саморозвитку.

Зазвичай друзі задають два питання: чи подобається робота та чи складно працювати. Якраз це в мене такий унікальний випадок коли працювати дуже складно та якраз через це робота дуже подобається. Нещодавно знайомий запитав чи легко мені було перекваліфіковуватись з маркетингу автомобілів чи шпонованих плит на free to play ігри. Та з подивом я зрозумів, що не було ніяких проблем почати виконувати основні обовязки. По-перше я знав всі базові маркетингові речі в сфері геймдеву, по-друге знання головних принципів цілком заміняє нестачу конкретних навичок, а по-третє зараз в інтернеті стільки статей та книжок, що отримати якісь знання не стає великою проблемоюю.

А отримання нових знань – це якраз ще одна причина чому перестав писати в блог. Бо поки що замість 30 хвилинного написатти тексту поки що обираю собі читання англомовних блогів по розробці ігор.

Тому якщо у вас є якісь питання конкретно до мене або по індустрії – задавате їх в коментарях. Бо писати поки що буду по натхненню. Також додавайтесь до мене у Facebook, там інформації значно більше.

PS: якщо ви ще не знаєте англійьку мову – починайте вчити вже. Бо рано чи пізно все рівно прийдеться почати вчити.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. No comments yet.
(will not be published)