Відтепер працюю в компанії JoyRocks


JoyRocksLogo-Orange-737x377
Спершу здавалось мені, що в Ескаді буду працювати дуже-дуже довго. Але, на жаль, після випробувального періоду я зрозумів, що в мене в даний період життя інші пріорітети. Хоча з перших днів вже сумував за чудовим колективом та шаленою атмосферою компанії.

Та життя триває, потрібно вилазити із зони комфорту та почати робити нові та епічні проекти. І тепер я займаюсь маркетингом в шаленій та прогресивній рівненській компанії JoyRocks. Мені дуже приємно, що на новому місці я також знайшов професійних та щирих людей. І це старе забуте відчуття коли ти вперше робиш нову роботу, яка тобі здається справді складною %) Ще раз закликаю вас вилазити із зони комфорту!

Тепер в мене ще ширші обов’язки, ще складніші завдання та більша відповідальність. Ми в компанії JoyRocks займаємось соціальними іграми. Ця сфера на стільки швидка та мінлива, що не тільки книжки – навіть статті в англійських блогах вже стають не актуальними в момент їх прочитання. Тому наступні декілька років будуть шаленими але драйвовими. Let’s ROCK!


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

 1. #1 by Sasha Odarchuk on Січень 14, 2014 - 09:35

  Щось зачастив ти зі зміною роботи :)

 2. #2 by stal1n on Січень 14, 2014 - 09:48

  Мені Паша завжди подобається твій позитивний настрій. Молодець! Я так чув, що у вас там по технології скрам буде?

  Enjoy rocks for full! :)

 3. #3 by Axiom on Січень 14, 2014 - 18:41

  Sasha Odarchuk :

  Щось зачастив ти зі зміною роботи :)

  Я би так не сказав: в Автограді біля півтора року, перед тим в КТС дуже довго. А в Ескаді я був лише пару місяців під час випробувального терміну.

 4. #4 by Андрій on Січень 31, 2014 - 21:39

  успіхів

 5. #5 by Богдан on Березень 16, 2014 - 14:38

  Ммм, не думав, що ти завітаєш у гейм індастрі )) Соціальні ігри (тобто ігри у соціальних мережах), звичайно здебільшого УГ, але треба підставлятися під ринок. Радий, що у нас в Рівному все більше розвивається IT, хоча, на жаль, не в тому руслі, в якому хотілося б…

  Бажаю успіхів на новій роботі! =)

(will not be published)