Підсумки року 2013


2014

Тільки зараз дійсшов до підбиття підсумків, бо дуже вже  гарні видались свята! Пам’ятаю що підсумки минулого року я написав заздалегідь, а цього року всі дві проходять в шаленому темпі.

Весь 2013 рік пройшов у намаганні вилізти із зони комфорту. Це проявлялось і в сфері професійній (шукав де б прикласти свої зусилля так щоб і робота подобалась і щоб було складно, щоб відчувався професійний ріст) і в особистій сфері (мабуть весь рік провів тісно з пігулками та лікарями).

Дуже «зсунула дах» позка в Китай. Це був незрівнянний досвід та унікальні враження. Аналогічним незвичним експериментом було рішення зустрічати 2014 рік на Майдані.

Цього року несподівано знову змінив погляди на деякі речі. Колись давно любив планування, потім вирішив що це мені не підходить та діяв по ситуації. Тепер знову переконався, що планування – наше все. Колись дуже любив доводити все до ідеального завершення, потім подумав що це надлишок та дуже довго діяв за принципом Парето. Тепер знову змінив погялади та зрозумів, що в сучасному світі потрібно бути або першим або ідеально-найкращим. Ще раз перечитав книжку Коллінза «От хорошего к великому» і тепер маю бажання отримувати тільки «великий» результат (Вова, вкотре тобі дякую)!

Тому найбільше відкриття року – це люди навколо. Цей рік був найуспішнішим на нові цікаві знайомства. Я мав честь спілкуватись з найкращими людьми країни під час Турбопрактикумів, познайомитись з найкращими професіоналами нашого міста та дізнатись, що в місті Рівне є багато успішних компаній з чудовими та злагодженими колективами.

Дякую всім своїм оточуючим, всім хто мене підтримував цього року, всім хто звертався за порадою, всім хто мені давав поради та бажаю щоб ви з кожним роком ставали краще за себе минулого!


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)