Выходит продюсер


head-cover Я довго брався за прочитання цієї книжки, бо вона мені здавалась якоюсь незрозумілою. Наче не бізнес-література але написана бізнесменом. З перших сторінок здавалось, що це книжка про кіно але потім стало зрозуміло чому про цю книжку я чув так багато позитивних відгуків.

Олександр Роднянський не просто створив два успішних телеканали, він не просто є автором багатьох документальних та художніх фільмів. Олександр — справжня легенда світового шоубізнесу. І він залюбки ділиться порадами та роздумами на сторінках книжки.

В книжці ви прочитаєте захопливу історію виникнення каналу 1+1, легенду виникнення слогану «нас 52 мільйони», дізнаєтесь про успіх самих рейтингових серіалів на СНД-просторі, зрозумієте принципи «роботи» Голівуду.

Мені дуже сподобалась книжка тим, що вона не дає прямих порад, а змушує задуматись над системою роботи. Після прочитання зрозумів, що продюсер — це такий собі проектний менеджер в шоубізнесі та ще раз переконався у важливості правильного вибору керівника проектів.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, , ,

  1. No comments yet.
(will not be published)