Анонс: Sociality Rocks! 2013


socialityrocks_students_promo

 

Вже четверту осінь поспіль у Києві відбувається найбільша в Центрально-Східній Європі галузева конференція з розробки додатків, соціальних та мобільних ігор Sociality Rocks!

Sociality Rocks! — це найграндіозніша подія в ігровій індустрії. Щоразу вона збирає більше 30 самих крутих спікерів та налічує більше 500 учасників. Цього року, окрім двох днів майстер-класів, доповідей, круглих столів та Socializing Hub (знайомства учасників один з одним, презентації своїх проектів), також запланований welcome-тур офісами ігрових компаній Києва.

Вартість участі для спеціалістів галузі від $150 до $300. Але для студентів діє символічна ціна в $20. За цю суму ви матимете хорошу можливість познайомитися з цікавими та впливовими людьми і показати себе майбутнім роботодавцям. Адже цей ринок дуже динамічно розвивається та на роботу постійно потрібні програмісти, дизайнери, художники та керівники проектів. Молоді ж стартапери можуть знайти тут досвідчених партнерів чи навіть інвесторів.

А мені надзвичайно приємно, що організаторами Sociality Rocks! є наші земляки — Юлія Тарасова та Тарас Тарасов з компанії JoyRocks (хоча думаю, що для тих, хто «в темі» цих людей представляти не треба).

Отже: 25-26 вересня 2013, м. Київ, готель «Русь». Реєструйтесь та дізнавайтесь більше інформації про захід. Там же можна знайти відео з попередніх конференцій.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. No comments yet.
(will not be published)