Більше не працюю в Автограді


DSC_0536

 

За цей рік ми зробили багато нових проектів, налагодили поточку, реалізували трішки нового, переосмислили старі процеси. Але зі зміною керівництва компанії змінились і пріоритети. Я довго не хотів це визнавати, але теперішній компанії Автоград не потрібен маркетинг та не потрібен директор по маркетингу.

Надіюсь, що мого «магічного маркетингового пєндаля» вистачить компанії щоб зрозуміти, що ринок та споживачі змінились та вимагають нових підходів.

За цей час я познайомився з десятками цікавих та розумних людей. Було дуже приємно в них вчитись та досягати результату разом з такою чудовою командою. Надіюсь, що моє рішення про звільнення ніяк не вплине на ефективність роботи колективу.

UPD: зовсім забув додати, що я зараз роботу не шукаю. Дуже приємно, що після допису в блог одразу присилають офери, але поки що в мене вже є плани :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Sasha Odarchuk on Серпень 7, 2013 - 12:01

  Давай в ПЗУ ;)

 2. #2 by silverwind on Серпень 7, 2013 - 12:38

  Бажаю гарного переосмислення дій, відпочинку та нових успіхів у розвитку!

 3. #3 by Sergiy on Серпень 7, 2013 - 12:38

  З однієї сторони шкода, що таке багато зусиль може бути витрачено тобою даремно. З іншої, я впевнений, що ти без проблем знайдеш в Рівному місце, де зможеш реалізувати себе та свої плани. А от чи знайде Автоград спеціаліста такого як ти – це дуже велике питання. І я думаю, що вони вже за кілька місяців пожалкують про таку свою недальновидну політику

 4. #4 by ЛьОля on Серпень 7, 2013 - 14:06

  В добру путь, що б ти собі не задумав наступним! :)

 5. #5 by toy_machine on Серпень 7, 2013 - 16:25

  Цікаво де ти будеш далі і чи залишишся в Рівному. А взагалі ти просто повинен написати книжку і описати там які прийоми спрацювали, які ні; яка особливість твоєї роботи в Україні, з усіма стереотипами людей і тд і тп, які поради, які люди, які тренінги тобі допомогли, а що – марна трата часу. Ну я думаю тобі буде що написати :)) Удачі

 6. #6 by Axiom on Серпень 7, 2013 - 22:18

  Дякую, друзі за підтримку. Все буде чудесно. Я навіть не знав, що в нашому місті аж стільки цікавих можливостей. Впевнений, що хто захоче себе реалізувати — завжди знайде тут можливість. Тому в Київ поки що не збираюсь точно. Хоча після Китаю десь про Європу задумувався ;)

 7. #7 by silverwind on Серпень 10, 2013 - 21:24

 8. #8 by Axiom on Серпень 10, 2013 - 22:39

  Ну звичайно, якщо людина думає про себе «Все они обычные “белые воротнички”, а их работа в офисе нацелена лишь на увеличение прибыли компании”.», то марно вважати, що робиш світ кращим. Але це той маркетинг, який стоїть в “кінці” бізнесу. Якщо займатись лише рекламою та «втюхуванням товару», то є право думати так про себе.

  Але ті маркетологи, що стоять на “початку” бізнесу та починають з розробки товару, цінності, позиціонування та сервісу — ніколи так не будуть про себе думати.

  Тому я і вважаю, що маркетолог ні в якому разі не повинен займатись лише маркетингом: http://axiom.rv.ua/2012/10/25/porady-marketoloham-v-den-marketoloha/

  І тому я вважаю, що маркетолог повинен працювати в продажах та відповідати за загальний результат (починаючи від філософії товару та роботи компанії): http://axiom.rv.ua/2013/05/17/1-rik-v-avtohradi/

 9. #9 by dak0t on Серпень 28, 2013 - 18:03

  А хто там зараз директором став?

 10. #10 by Axiom on Серпень 28, 2013 - 20:11

  директорствує станом на зараз Олександр Петрович Величкевич

(will not be published)