книга: Редактируем дизайном


red_diz
Складно описати книжку про дизайн не будучи дизайнером. Це наче словами описувати кулінарні книжки. Можу лише поділитись своїми відчуттями: після прочитання книжки я почав зауважувати деталі, на які раніше ніколи би не звернув увагу та навіть не знав про них.

Книжка дуже систематизовано розповідає про прийоми, які змушують людину краще сприймати інформацію, легше читати текст та сприймати дизайнерський продукт не як набір окремих елементів, а як цілісну одиницю.

Не візьмусь рекомендувати книжку «Редактируем дизайном» професійним дизайнерам. Бо не можу уявити, що людина може називати себе дизайнером не прочитавши таку книжку. Тому дуже наполегливо рекомендую вдумливо та поступово прочитати книжку редакторам та замовникам. Якщо ви хочете щоб ваші газети/буклети/журнали/каталоги/брошури ще краще привертали увагу читачів та працювали більш ефективніше — купіть собі цю книжку, не пожалкуєте.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by silverwind on Березень 29, 2013 - 22:22

  “Бо не можу уявити, що людина може називати себе дизайнером не прочитавши таку книжку” — часто приходит путем проб/ошибок/шишек; не так категорично.

 2. #2 by Axiom on Березень 29, 2013 - 22:37

  Моя проблема в дизайнерській некомпетентності, тому і можу собі дозволити такі заяви щодо книг про дизайн :)

  Я не багато бачив літератури «маст рід» для дизайнерів але після цієї книжки почав зауважувати помилки в дизайні буклетів та газет. І якщо я знаю всю класичну літературу для маркетингу, то дизайнеру точно треба знати цю книжку.

 3. #3 by silverwind on Квітень 2, 2013 - 18:17

  Заинтриговал! Да, и смотрю картинки в ней смешные, – почитаю тоже! Спсб.

(will not be published)