Турбопрактикум: Стратегічне маркетингове планування


Vinogradov_mail

Вже втретє ми з однодумцями привозимо в наше місто провідних всеукраїнських практиків. На цей раз в Рівному буде ділитись знаннями Олексій Виноградов. Окрім того, що він викладач та віце-президент Бізнес-школи МІМ-Київ він також практик з великим досвідом, партнер компанії Advanter Group. Серед клієнтів компанії: «Олімп», Premialle, Тульчинка, КОМО, Львівське, Славутич, Мівіна, Галактон, Wrigley, Sandora, Uniliver, Rexona, Mary Kay, LG, Siemens, Panasonic, UFO, Credit Agricole, Альфа банк, УкрЕксімБанк, Космо, Спортмастер, Фокстрот, Алло, Watsons та багато інших.

Зустріч відбудеться 1 квітня о 19:00 в конференц-залі готелю «Мир». Я особисто гарантую корисні знання, бо Олексій ділився зі мною своїми знаннями щодо стратегічного маркетингу. Прочитайте, будь ласка, інтерв’ю Олексію для портала ОГО.

Вартість квитка: 140 грн (80 грн за попереднім замовленням). Замовляйте квитки за телефоном +380686282996 або пишіть на turbopraktyk@gmail.com

Детальніше про зустріч читайте Вконтакті або на Facebook.

В нас в планах привезти в Рівне ще багато цікавих спікерів. Тому, якщо маєте побажання щодо теми виступу або хочете почутись якогось конкретного спеціаліста — лишіть про це коментар. Також якщо хочете оперативно отримувати новини про такі заходи, то лишіть також свій мейл.

Ми хочемо зібрати такий собі клуб за інтересами, куди входили би самі активні учасники місцевого бізнесу. І якщо таких людей назбирається критична маса, то таких спікерів можна буде запрошувати регулярно і в місті невпинно буде покращуватись рівень ефективності бізнесу.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. #1 by Аліна on Березень 25, 2013 - 09:37

    Привіт! Чи можна приєднатись маркетологам з інших міст?)

  2. #2 by Axiom on Березень 25, 2013 - 09:38

    Звичайно! Замовляйте квиток та будемо раді вас бачити.

(will not be published)