Шукаю бізнес-джедаїв


sabers

В зв’язку з великою навантаженістю на роботі все менше часу можу приділяти своїм фрілансерським проектом. Але останнім часом таких звернень отримую все більше. Лише в цьому році я відмовив 4 потенційним клієнтам через брак часу.

Тому шукаю спеціалістів-однодумців з якими ми могли би разом розробляти та реалізовувати маркетингові стратегії для рівненських компаній. Потрібні спеціалісти-практики в сфері розробки рекламних кампаній, медіапланування, проектного менеджменту, налагодження систем продаж, мерчендайзингу і також спеціаліст по продажам, який може проводити тренінги по технології продаж.

Звертаю увагу: це не постійна робота. Це така собі форма фрілансу: під кожен проект збирається окрема група потрібних спеціалістів. А після реалізації проекту всі знову розійшлись до наступного замовлення.

Якщо ви практик в якийсь з цих галузей, готові поділитись своїм досвідом на благо іншої компанії та якщо гарантовано будете мати час на нові проекти — пишіть на pavlo.aleksevych@gmail.com. Якщо маєте друзів, яких може зацікавити моя пропозиція — передайте їм цей текст.

Давайте зробимо так, щоб місцеві бізнеси ще швидше розвивались та щоб наші спеціалісти не виїжджали в Київ в пошуках кращої долі. Бо ж в нас в області стільки нереалізованих можливостей :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)