Матеріали виступу Миколи Сюсько


Не дивлячись на дрібні перепони Турбопрактикум все ж вдався та Микола Сюсько більше 3 годин видавав корисні знання. Але навіть той, хто не зміг прийти може багато цікавого дізнатись з його презентації:

Незабаром до Рівного приїде наступний цікавий спікер з Києва. Цей спеціаліст відомий в HR колах і не тільки. Спілкуватись будемо про інвестиції в навчання персоналу.

Слідкуйте за оновленнями!

 


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

 1. #1 by Андрій on Грудень 11, 2012 - 16:41

  Слайди продивився і особливого “профіту” для СЕО не побачив(. Можливо хоть енергетика у “тренера” була правильною))жистикуляція!

 2. #2 by Axiom on Грудень 11, 2012 - 16:58

  Зрозуміло, що в слайдах не буде викладено основну інформацію. Це ж не книжка. Завдання слайдів — підкріплювати промову спікера.

 3. #3 by Андрій on Грудень 16, 2012 - 21:09

  Павло, що саме Вас вразило в даній презентації, і чому?

 4. #4 by Axiom on Грудень 16, 2012 - 23:14

  Вразили конкретні поради. Бо людина, яка прослухала виступ зможе на наступний день сісти за робоче місце та точно буде знати що робити.

 5. #5 by Андрій on Грудень 16, 2012 - 23:52

  Був я на тренінгу, і не на одному, результатів – нуль. Під час самого тренінгу, звичайно, цікаво і емоцій багато! Але потім він закінчується, і залишаєшся один на один із собою і невирішеними проблемами. А час і гроші, іноді чималі, на їх рішення вже витрачені. Не просто тренінгі, а саме ІТ-від відомих в вузьких кругах лекторів м.Київ, люди просто відпрацювували гроші.
  Ні на одному слайді я не побачив ключа…SEO це – аудит. ХЗ.

 6. #6 by Axiom on Грудень 17, 2012 - 11:58

  Якщо жоден тренінг не приніс результату, то можливо не варто шукати проблему в лекторі? Особисто в мене жодного разу в житті не було такого тренінгу де би я не виніс жодної корисної ідеї. Тому рекомендую переглянути свою систему сприйняття інформації на тренінгах.

  Думаю, що на цьому завершимо полеміку ;)

(will not be published)