Перші враження від навчання в МІМ-Київ


Якщо ви читаєте мої дописи, значить ви 99% чули про Міжнародний Інститут Менеджменту (або його ще сленгово називають «бізнес-школа МІМ).

Я чув про МІМ, я читав про МІМ, мені розповідали друзі про МІМ але в реальності МІМ перевершив вдесятеро всі мої очікування. І річ навіть не в зручних аудиторіях, нереальній бібліотеці чи титулованих лекторах.

Хоча перший день навчання в мене був лише 3 тижні тому але в мене досі рвуться всі шаблони. Це як наче костоправ ламає всі кістки щоб потім наново їх правильно скласти. Здається наче розповідають відомі бізнес-аксіоми. Але магія вчителів в тому, що дуже сильні теоретичні знання поєднуються з їх великим практичним досвідом та множиться на кращі міжнародні кейси.

Мою метафору зрозуміє той, хто любить бавитись в комп’ютерну Цівілізацію. Спершу ви бачите клаптик території та 8 навколишніх частин. Із часом горизонт розширюється навколо міста. Потім ви мислите масштабами країни. Далі плануєте не на 2, а на 40 ходів та оперуєте материками. Та насамкінець у вас в підпорядкуванні десятки міст та ви розглядаєте свої території навколо земної кулі.

Так само діє і навчання в МІМі. На відміну від блабла-тренерів, спікери МІМу мають великий практичний досвід. Лектор виступає із запалом, за 3 години встигає згадати 20 книжок, відкрити декілька презентацій з кращими кейсами всесвітніх та локальних компаній, сипле десятками ідеї та корисних порад. І саме головне: від час заняття структуруються вже існуючі знання, розумієш де в тебе є «прогалини», що потрібно доповнити та маєш чітку інструкцію до дій.

І починаєш дивитись на бізнес з точки зору планети, а не маленької території біля озерця.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Misha on Листопад 21, 2012 - 10:22

  Ну що можна сказати радий за тебе що все так відбувається! І так хочеться щоб ти, з своїм глобальним баченням, не залишив Рівне, а розвивав в робив його тут!

 2. #2 by Олександр on Листопад 21, 2012 - 11:23

  Гарного навчання!

 3. #3 by igor on Грудень 10, 2012 - 09:54

  був там на вихідних.
  гарно балакають :)

(will not be published)