Тепер Nissan можна купити в Рівному


В п’ятницю ми нарешті провели грандіозне відкриття:

Новий автосалон Ніссан тепер тепер успішно працює в місті Рівне.

Мені дуже цікаво було спостерігати та брати участь в такому грандіозному проекті. Тут дуже важливі були три складові: інженерна, фінансова та маркетингова. З точки зору маркетингу з брендом Nissan працювати легко і приємно. Це та компанія, що сто раз подумала за споживачів та двісті раз подумала за дилера. В них описані всі гайдлайни, вони працюють із найкращими підрядниками, в них найсуворіші вимоги до партнерів та дилерів.

Щодо самого свята відкриття змушений признатись, що дрібних факапів було більше, ніж я очікував. Хоча мене всі колеги з інших відділів втішають та запевняють що все чудово. Хто зна, може тут якраз і не треба страдати перфекціонізмом. Та в будь-якому разі це відкриття — заслуга великої команди людей.

Але тепер знову продовжуються звичні трудові будні. І як мені не прикро в цьому признаватись але в Автограді ще великий фронт робіт по покращенню сервісу та маркетингу.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by grinder on Жовтень 24, 2012 - 12:29

    Вот это круто. Если уровень сервиса будет тоже на высоте, то след мое авто будет все таки ниссаном.

  2. #2 by Axiom on Жовтень 24, 2012 - 14:02

    Я постараюсь особисто контролювати рівень сервісу. Бо відчуваю, що можемо зазнатись. Тому сам визнаю, що в нас є багато багів, які потрібно фіксити. І на сервісі і під час продажу і навіть в маркетингу ;) Та не все одразу. Поки що пропагую політику малих кроків.

(will not be published)