Читання книжок — індикатив здоров’я компанії


Є в мене такий особистий тест колективу компанії. В перші дні роботи я розсилаю всім список своїх книжок на бізнесову тематику та пропоную їх в мене взяти на пару тижнів. Більше того — пропоную піти на озон та обрати там будь-яку книжку, я її куплю та дам прочитати.

В Уарнеті не читали, в Реноме не читали (хоча там навіть були зачатки корпоративної бібліотеки), в КТС окрім керівництва читали максимум 2 людини.

Аж раптом в Автограді трапилось чудо — працівники почали масово просити в мене книжки. І це при тому, що за умовах оренди книжки, її треба прочитати за 2 тижні та написати свій відгук. Читає бухгалтерія, читають продавці, читають менеджери сервісу. В мене раптом з’являються великі надії, з таким колективом ми можемо звернути гори :)

Кому треба — попросіть, я вам надішлю цей список щоб ви могли і в себе в компанії провести такий тест ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Fanta on Червень 21, 2012 - 09:14

  давай на book @ odarchuk . c om

 2. #2 by Артем on Червень 21, 2012 - 11:10

  Список в студію )

 3. #3 by Axiom on Червень 21, 2012 - 15:05

  хто ще не отримав — надсилайте лист на pavlo.aleksevych@gmail.com та буде вам щастя!

 4. #4 by Оксі on Жовтень 23, 2012 - 12:32

  зустрічне запитання
  чи дійсно всі ці “круті” книжки якось допомагають?
  адже вони написані, в основному, далеко від терен України: чи приживуться їхні принципи ведення бізнесу з нашим менталітетом і з нашим оточенням і в нашому середовищі?

 5. #5 by Axiom on Жовтень 23, 2012 - 18:42

  Тут момент не стільки в книжках скільки в людях. Дехто із самої цікавої книжки нічого не візьме, а комусь і в художній літературі знайдеться десяток цікавих ідей.
  Щодо «далеко від України», то поки що я бачу зворотній приклад — всі кейси в іноземних книжках через певний період повторюються в нас.

(will not be published)