Ще порція маразмів місцевих менеджерів


Може вам вже це не цікаво, але мене кожного разу дивує. Всі три ситуації відбулись сьогодні зі мною.

Дія перша, безкорисна:
Організатор певної події (досить цікавої) хотів щоб Автоград виступив спонсором. Це було ще до мене та йому сказали, що ціна занадто велика. Сьогодні він пропонує нам безкоштовно скористатись приводом та на цій події попіаритись. Я питаю його про додаткові рекламні можливості та підначую його «ну презентуйте нам свої можливості, продайте мені вашу рекламу, ми хочемо вам дати грошей — допоможіть мені зробити це ефективно». У відповідь чую горде «ми не така фірма щоб себе піарити». Завіса!

Дія друга, розгублена:
Дівчинка прийшла до нас на край міста щоб запропонувати розмістити рекламу в їх каталозі. Упустимо характер її презентації. Коли вона почала розповідати про ціну, то я зрозумів що за ~400 грн можна отримати 3 чорнобілих блока в 3 різних рубриках. Але за ~500 грн можна отримати один такий кольоровий блок але в одній рубриці. Я дивуюсь що це не дуже логічно за більшу суму мати втричі менше реклами (хоча і кольорової), у відповідь — мовчанка. Я знизую плечима, дякую їй. Вона дякує на взаєм, одразу виходить. Завіса!

Дія третя, нагла та безсовісна:
Я попросив нашого рекламіста дізнатись за замовлення певної сувенірної продукції. В результаті вона прислала мені пропозицію від рівненської «рекламної агенції». Лапки тут стоять не дарма, бо я ще і в КТС отримував від цієї «агенції» пропозиції типу «ми хороші та можемо все». Зі свого досвіду розумію, що компанія яка робить «все» — толком не робить нічого. Бентежило мене і написання комерційної пропозиції: частина українською, а частина — російською. Та і взагалі навряд чи в Рівному виробляють таку продукцію. Далі вбиваю цитату з комерційної пропозиції в Гугл та знаходжу сайт з якого здертий весь текст та оформлення. А ціни не здерті, змінені — збільшені більше ніж в двічі :) Менеджер тієї компанії полінувався навіть дизайн таблички змінити. Поки що не завіса. Бо далі я пояснював рекламісту, що через такі пропозиції ми не просто можемо значно переплачувати, але ще я можу подумати про існування змови рекламіста і менеджера з метою отримати відката. І добило що на сайті виробника розробка макету безкоштовна, а місцева фірма дописала окремим рядком вартість розробки в 400 грн. Тепер завіса!

Якщо є можливість — замовляйте виготовлення маркетингових матеріалів в інших містах та не лінуйтесь гуглити ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Andrew Demchuk on Червень 14, 2012 - 21:21

  А що за сувенірка, якщо не секрет?
  Може можна було б щось придумати? ;)

 2. #2 by Axiom on Червень 14, 2012 - 22:56

  В нашій області таку точно не виготовляють.

 3. #3 by Олександр on Червень 15, 2012 - 12:06

  І це усе в один день???

 4. #4 by Axiom on Червень 16, 2012 - 17:38

  Так

(will not be published)