Ініціативний працівник краще за професійного


В наших реаліях кращий, як мінімум, в тричі.

Професійний спеціаліст знає досконало як-що-де-коли-чому, але може над цим довго міркувати. Він може будувати стратегію, окреслювати плани, ставити правильні завдання. А щоб реалізувати якусь важливу ідею треба об’єднання зусиль хоча б 4-5 людей. І бажано щоб серед них був один професійний та один ініціативний.

Ініціативна людина — ракета із самонаведенням. Вона сама бачить недоліки, сама знаходить собі роботу та сама її виконує. Не факт, що робота буде зроблена ідеально, але в більшості випадків на першому етапі достатньо зробити роботу всього лише на тверду трійку.

На своєму досвіді я можу згадати не більше трьох людей, які не чекали команди, а просто брали та робили якийсь шматок роботи. В іншому випадку ця робота ніколи би не була зроблена.

Іноді ловлю себе на тому, що і сам починаю зайві роздуми та заморочуюсь зайвими питаннями. А треба діяти та реалізовувати плани.

Ця тема піднялась під час розмови із Машою Шульган (директор кіноцентру ЕРА) та, як я зрозумів, є дуже актуальною в будь-який сфері.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Palder on Квітень 30, 2012 - 12:08

    Абослютно согласен.
    Иногда слишком много думаем, а надо просто брать и реализовывать. Многим даже не будет заметны твои черезмерные старания, главное чтобы было сделано, пусть даже не так идеально как ты хотел.

(will not be published)