піарю: Магазин велосипедів в Рівному — Rivelo.com.ua


Хоча ви мабуть вже знаєте про Рівело або читали мою розповідь про покупку велосипеда.

В нашому місті кращої альтернативи не знайдете. Великий вибір велів та аксесуарів, класна консультація, ціни, блаблабла. Ну ви зрозуміли, що у вас немає іншого виходу як купувати велосипеди в Рівному тільки в Рівело ;)

Окрема частина велосипедного життя — спільнота велосипедистів. На велосипедному форумі можна знайти однодумців, поспілкуватись про покатушки, долучитись до цікавих велозаходів, обговорити екипірування та ремонт та навіть продати чи купити велосипедні деталі.

Поки що від Рівело в мене одні лише позитивні враження. Хоча в плані маркетингу давно треба було їм підтягнутись до наступного рівня.

Спеціальне регулярне пояснення для «дітей природи»: в рубриці «Піарю» всі тексти написані мною добровільно та безкоштовно!


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by black0wolf on Квітень 4, 2012 - 20:59

  Форум не працює :(

 2. #2 by Axiom on Квітень 5, 2012 - 08:26

  Наче все ок.

 3. #3 by rewell on Квітень 15, 2012 - 15:55

  фуфло этот магазин, там посреди зала валяются разобраные велосипеды которые нужно обходить не известно какими путями, места очень мало. а персонал ! пока допросишся внимания можно умереть. продавцы разпальцованные дальше некуда.если ты не знаешь как называется та или иная деталь тебе тут не мето. был несколько раз ,хотел купить кое какие детали но ничего не вышло, так и ушол с пустыми руками.

 4. #4 by Axiom on Квітень 16, 2012 - 20:19

  Ніхто не ідеальний. Через надто великий попит хлопці мабуть дійсно мали би більше приділяти уваги клієнтам. Але вони реально найкращі — конкурентів в місті не бачу.

 5. #5 by Боря on Серпень 6, 2014 - 10:36

  Ставлю Рівело великий мінус, сервіс ніякий….. кому цікаво, можу написати більше

(will not be published)