Призовий допис: “Оригінальний і цікавий подарунок”


*** Увага: даний допис – реклама. Інформація надана іншою людиною та розміщена безкоштовно на правах перемоги в оцьому конкурсі ***

Оригінальний і цікавий подарунок

Кожного разу коли йдемо з дружиною в гості де є діти? виникає питання подарунка. Особливо гостро коли йдемо до хрещеників чи племінників. Перше, що приходить на думку подарувати книгу, але важко вгадати чи в дитини така книга вже є.
Буквально кілька днів назад натрапив на цікавий сервіс «Сказки про вашего ребенка». Пропонують у якості подарунка персональні казки із розміщеними в книзі фото вашої дитини. Можна обрати казку для дітей віком від 0 до 8 років. До речі є можливість замовити демо казку на електронну пошту. Чим я звичайно і скористався.

Плюси:

  1. Казка невелика за розміром – ідеальна для дитини 3 роки (моєму малому саме стільки)
  2. Оригінальний текст, ні на що не схожий навіть з педагогічним моментом
  3. Дитині цікаво слухати казку де головний герой має таке саме ім’я як він і вік

Мінуси:

  1. Книгу виготовляють до 20 днів. Якщо треба швидше то + 25 відсотків від вартості
  2. Вартість книги близько 80 доларів – правда в них там знижки періодичні. Наприклад, якщо при замовленні до 1 березня у поле купону ввести код JDWUTYGLRT90 то буде знижка в 50 відсотків.

Казку ми читали 4 вечори підряд.
Крім того замовляючи за цим посиланням «Казка дитині у подарунок» Ви постійно матимете знижку.

Для тих хто шукає партнерські програми для монетизації сайту чи вже замислився над пасивним прибутком ось «партнерський лінк» – отримаєте одразу після реєстрації, як партнер, 25$ на рахунок у якості бонусу.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Alatarr on Лютий 29, 2012 - 19:12

    80 доларів – то забагато, напевне… Навіть з 50% знижкою – 324 грн за 1 казочку…я малому краще 10 книжечок купив би…чи машинку на пульті…моєму 5 рочків. Та менше з тим, на кожен товар свій покупець знайдеться:)

(will not be published)