Відкрили новий магазин в Тернополі


Відкриття магазину в обласному центрі принесло унікальні враження. Тут по іншому діє реклама, не звична мені реакція на акції, інша особливість «зівак».

А ще десятки особливостей саме Тернополя: інша реакція клієнтів на акції, швидша реакція локального бізнесу (ще до відкриття отримали багато пропозицій реклами, шустрі клінінгові компанії, миттєва реакція перевіряючих структур, навіть представники духовенства тут як тут із пропозиціями «покропити» ;)

Починаю переконуватись в тому, що треба більше уваги звертати на культурні особливості кожного міста: як покупців так і продавців.

Притча в тему:

Американская компания, производитель обуви, отправила в Африку, двух разных представителей для оценки рынка сбыта, которые не знали друг о друге.
Один написал ответ: «Здесь обувь никому не нужна, все ходят босиком!». Второй ответил: «Срочно высылайте всю обувь, какая есть: здесь все ходят босиком


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by MustangUA on Січень 28, 2012 - 23:44

    А можеш детальніше розповісти про особливості? Був би дуже вдячний, адже влітку теж відкриватимемо магазин у Тернополі. Кардинально іншої тематики, щоправда.

    І де саме відкрились?

  2. #2 by Axiom on Січень 29, 2012 - 15:24

    Можу трішки детальніше, але не хотілось би розкривати всі секрети. Навіщо давати зайву інформацію конкурентам, які мене читають ;)

(will not be published)