Враження про Kindle 4


Хто захоче детальні характеристики – знайдете їх в гуглі. А я коротко про свої враження.

Пристрій – афігєнний! Корпус дуже добротний. На зворотній стороні матеріал нагадує гуму – девайс дуже зручно лежить в руці. Шрифт на екрані супер контрастний. Вага не відчувається. Книжки завантажуються елементарно (через шнурок або через wi-fi). За батарею ще не скажу, але не заряджав її вже 10 днів і заряду лишилось десь 70%.

Ціна просто нереальна. Звичайно ж всі розумні люди будуть замовляти Кіндл з рекламою. Реклама не заважає читанню та показується лише в часи коли пристрій неактивний. Хитрі люди знайшли елементарний спосіб вимикання реклами, але навіщо? Це ж так цікаво подивитись що і як рекламують ;)

При бажанні можна серфити в неті, але хто стане цим займатись на читалці книг?

Цікаве рішення з коробкою. Вона чисто утілітарна, не виконує роль прикраси. Але це дуже розумний хід – створюється враження, що ти дійсно заплатив гарну ціну, а не переплачував за поліграфію.

Інтерфейс та навігацію оцінити складно – сторінки листаються, я задоволений :) Хардварної клавіатури тут і нафіг не треба було, мінімальний розмір – наша мета.

Два зауваження:

 1. до кнопок пролистування треба звикнути. Так як габарити та вага дуже малі – хочеться тримати Кіндл однією рукою. І правильно натискати та кнопки прокрутки не одразу мені виходило. Та за пару днів все ок.
 2. я не до кінця зрозумів систему букмарків. Читати бізнес-книжку та не робити закладки для мене нонсенс. Але ще і хочеться робити закладки різної тематики в межах однією книжки (аналог в паперових книжках – різнокольорові наліпки). Поки що реалізації такої фічі я не знайшов.

Якщо хочете в найближчий час купувати електронну читалку, то альтернативи Кіндлу не бачу.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Ihor on Січень 12, 2012 - 17:50

  Не пробував читати нею PDF-ки? Цікаво які можливості масштабування PDF в новій версії?

 2. #2 by Axiom on Січень 12, 2012 - 20:14

  ПДФки читаю таким чином: маштаб 150% та поворот екрану на 90 градусів. Поки ок.

 3. #3 by tivasyk on Січень 12, 2012 - 20:15

  гхм… веб придумали не для того, щоби тепер ми лінувалися дати лінк на оф. сторінку kindle 4. $79 — чудова ціна, але скільки потягло разом із доставкою?

 4. #4 by Axiom on Січень 13, 2012 - 09:21

  Я ж кажу – гугл всім підкаже. Не обов’язково замовляти на Амазоні, можна і в наших інтернет-магазинах придбати. Мені, наприклад, Кіндл приніс Миколай під ялинку ;)

 5. #5 by Ihor on Січень 13, 2012 - 18:21

  Схоже, ситуація з ПДФ, порівняно із Кіндл 3, не покращилась. Зі свого досвіду юзання Кіндл 3 скажу, що не для кожного ПДФ підійде масштаб 150%. Найкращий із легкодоступних варіантів – це Fit to with + поворот на 90%.

 6. #6 by ostrovskiystas on Березень 19, 2012 - 17:23

  С недавних пор я также пополнил ряды счастливых пользователей Kindle 4.

(will not be published)