Піарю: доставка питної води в Рівному


Перед святами придбав додому чайник моєї мрії: GORENJE K 12 E. Чудесний дизайн, зручна кришка, чіткий індикатор води – все як має бути в ідеального пристрою. Але за пару тижнів з’явився дуже помітний шар накипу. Знавці підказали звернути увагу на воду. Інші знавці порадили замовити питну воду з доставкою додому в бутлях.

Крута фішка: коли я зателефонував і сказав, що хочу води для тесту – мені в самому прямому сенсі і запропонували воду для тесту: можна замовити доставку, заплатити заставу за бутль і якщо вода не сподобається – заберуть бутль та повертають гроші. Мало хто в нашому місті може запропонувати таку ураганну пропозицію.

Молодці: запитали звідки я дізнався про їхню компанію.

Чудово: не пройшло і 2 години як «тестова» вода була вже в мене вдома.

Геніально: разом із водою мені принесли візитку, листок з інформацією про «правильність» води (мінералізація, жорсткість, вплив на організм), копію санітарно-епідеміологічної оцінки води саме цього бренду та сертифікат відповідності від УкрСЕПРО.

Погано: їх домен відключений за несплату хоча на візитках він фігурує (хоча зараз бери та реєструй).

Можна краще: всі рекламні матеріали направлені на те, щоб пояснити мені характеристики води. Але жодного слова не сказано стосовно того чому я маю замовляти питну воду саме в них.

Кому цікаво – даю явкі-ставкі: компанія зветься «Джерело здоров’я», вода зветься «Кришталь», а виробляє ВАТ Поліссяхліб (отакої). (094) 966-07-99, 43-07-99.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Роман on Січень 12, 2012 - 17:36

  А главное где?!
  Сама вода-то как?
  Как-раз подбираем себе поставщика. Актуально + интересует именно качество воды.

 2. #2 by PAPARAZZI on Січень 12, 2012 - 19:51

  Хм… думаєш тебе бутильована вода врятує від накипу в чайнику? Вона ж не дистильована )))))))

 3. #3 by Axiom on Січень 12, 2012 - 20:14

  Якість води оцінити складно. Знайомий казав, що є можливість занести її на експертизу, буду питатись. На смак наче з пляшок, від води з крану дуже відрізняється.

  Щодо накипу, то на скільки мені відомо багато накипу – ознака наявності у воді зайвих шкідливих домішок. Час покаже.

 4. #4 by CAH4O on Січень 13, 2012 - 09:08

  Я замовляю воду фірми “Олександрійські джерела”. На смак приємна. Рідко бувають граблі з доставкою: просиш щоб привезли зранку, а привозять в обід.
  На роботі замовляємо у “Аква Сервіс”. Теж задоволені.

  Щодо води в обох випадках: приємний смак, накипу немає, чайник чистенький. Напої смакують краще ніж на воді з комунального водопроводу :)

 5. #5 by Alatarr on Січень 13, 2012 - 16:50

  Накип присутній і в бутильованій воді, але не в такій кількості.Але цей накип не від заліза чи хлору. Тому що зворотній осмос і дистиляція шкідливі для організму. Нормальні виробники не проводять такого. Але цей накип не від заліза чи хлору.
  Розписувати детальніше нема бажання, погугліть, якщо зацікавить))

 6. #6 by nezavisimoe mnenie on Січень 16, 2012 - 02:47

  Я розумію твій захват та яскраві перші враження від бутильованої води, але можу запропонувати набагато кращий варіант – в мене вже 2 роки 7-ступінчастий фільтр для води (з системою “обратний осомс” + мінералізатор який добавляє корисні та необхідні мінерали та структуатор води). Коли я вперше зробила каву на воді з цього фільтра….. була просто вражена смаком та “м*якістю” води + структуатор змінює розташування молекул води та вода стає за “будовою” як тала (коли воду заморожують та розморожують – така вода краще засвоюється організмом та корисніша). Перевірити чи структурована вода дуже просто – набрати склянку води та поставити в морозильну камеру. Коли вода замерзне буде дуже гарний візерунок – як їжак. Навіть у формочках для льоду утворюються такі маленькі їжачки. Фільтрів є дуже багато моделей, є +з срібним знезараженням і тд на любий смак та гаманець.

  Хіба може бути корисна вода яка зберігається в пластиковім бутлі + невідомо чи стерильний він? Я не знаю чи якось обробляють бутлі пусті, коли їх привозять на заправку водою…. звичайно більшість людей коли закінчується вода просто відставляють бутль в сторону але є і такі люди (особисто бачила неодноразово в гостях) які відкривають бутль щоб вицідити воду до останньої краплини, і в цей час внутрішнь частину (трубочку з штуковиною яка подає воду) кладуть НА ПІДЛОГУ, або ж цю “трубочку” беруть гратися діти… що може бути потім у воді.. хто зна..

  І ще один плюс хорошого та якісного фільтру води – собівартість 1л якісної, очищеної води – 7 копійок! + вода є завжди і не треба чекати коли привезуть

 7. #7 by Серго on Січень 16, 2012 - 14:39

  Я заказываю воду Аляска, добывают в Моршине, Миргороде и Голой пристани. Вкус отличный и накипи не оставляет. Начал заказывать, так как в семье появился маленький ребенок. Беспокоились по поводу консервантов, но после того как я отнес пробы в СЕС и они оказались отрицательными – расслабились).

 8. #8 by Alatarr on Січень 16, 2012 - 15:22

  “Структурована” вода і ії користь – це міф для кращого продажу. Тому будь-які структуратори – це теж саме, що й прилади з однією кнопочкою і лампочкою – допомагають від усього. Всього за надцять тисяч. Щодо осмосу я вже казав. Вас в даному разі почасти рятує мінералізатор. Який, до речі, в домашніх умовах теж не дуже ефективний. Все не так просто – пропустив і все, у вас мінералка:)) Не враховуючи вже те, що складова частка мінералів для користі має бути індивідуальна. Бо що одному добре, іншому гастрит:)

  Отаке.

 9. #9 by nezavisimoe mnenie on Січень 16, 2012 - 22:51

  Alatarr, я з вами не згідна. Структурована вода має користь мені про це говорили не продавці води, а висококваліфіковані хіміки і взагалі я перед тим як купити фільтр для води я радилася не з продавцями, а хіміками, тому я вибирала воду з + таким прикольчиком.

  Про те що вода повинна має містити солі які потрібні для людини я в курсі.

  Також знаю що для кожної людини має бути свій набір мінералів – але хіба з крана вода краща та підібрана з мінеральним набором саме для вас? або бутильована вода підбирається саме для вас виробниками води?

 10. #10 by Стьопа on Липень 2, 2013 - 14:53

  Купив перший і останній раз. Привезли діти (неповнолітні) – хлопчик+дівчинка. Споживав довго – різниці з водою з крана не відчув але то не головне – за два тижні на дні бутля вже плавали маленькі зелені водорослі. Добре подумайте – чи варто платити за те що з крана можна набрати безплатно.

(will not be published)