Піарю: ортопедичні матраци в Рівному


На минулому тижні нарешті мені привезли моє замовлення – великий та зручний матрац. Навіть не знаю як я без нього жив раніше і скільки здоров’я загробив відпочиваючи по 8 годин щодня на розкладному дивані. Якщо у вас досі немає подібного ортопедичного матраца – бігом замовляти на сайт виробника матраців Бонато.

Звичайно ж матрац купити – це не по інтернету гаджет замовити. Тому я був дуже радий, що в Рівному знайшов виробника. Їздив до них на офіс-виробництво де кмітливий менеджер мене одразу ж провів по виробничим приміщенням (шкода, що фотика не було з собою).

Великий їх плюс для рівнян в тому, що не треба давати завдаток – я просто замовив по телефону та через 6 днів велику, м’яку та білосніжку штуку привезли мені додому. Підказую хінт – просіть «доброго» водія, який одразу ж допоможе вам занести матрац в квартиру. Ще в них класні ціни з яких випливає їх мінус – водії затуркані та досі не привезли мені гарантійку на матрац, а менеджери все ніяк не можуть зробити гарний сайт – однозначно їм варто демонструвати фото-відео процесу виробництва матраців :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. No comments yet.
(will not be published)