Висновки по фестивалю настолок


Більшість часу в суботу-неділю ми з друзями провели в кінотеатрі ЕРА на ігротеці. Якщо дивитись стратегічно, то все було класно та цікаво: майже всі столи завжди були зайняті, всі бажаючі могли пограти. Але тактично трапились 3 великих халепи:

 1. я понадіявся на волонтерів. Це була головна помилка і я її признаю. Чомусь мені здавалось якщо мій друг або близький знайомий скаже мені, що він точно прийде та точно візьме на себе кураторство над якимось столом, то так воно і буде. Але люди підводять саме тоді, коли цього не очікуєш. Тому вийшло так, що аж 3 людини пообіцяли допомогти, але просто забили і навіть не намагались повідомити мене про свою відсутність. Для мене це виявилась несподівана новина. Але в цьому є плюс – тепер буду знатись на яких людей не покладатись;
 2. прем’єра сутінок. Точно всі чули про отих вампірів та дівчаток-підлітків, що він них пруться. Так от цих дівчаток були сотні :) Вони вели себе як і ведуть більшість 10-річних: усюди лазили, займали місця та максимально заважали комфортним іграм. Але це був форс-мажор, складно таке передбачити за 3 тижні;
 3. на додачу до першого пункту я не передбачив ще одну можливу незручність для гравців: відсутність великого асортименту відкритих ігор. Найприкріше те, що цю проблему можна було передбачити. Настолок або не було вільних (в Каркассон вже грали, а хтось хотів ще одну щоб грати і собі) або просто не було розпакованих.

В результаті можна оцінити все дійство на тверду трійку. Багато людей вперше дізнались, що в ігри можна грати не тільки вконтакті ;) Купа людей побачили, що окрім Монополії є ще дуже багато цікавих настолок. Ну а найбільше мені запам’яталось два випадки коли батьки спеціально привели своїх дітей щоб вони погрались в настільні ігри – тільки заради цього треба було все організовувати.

Дякую всім, хто прийшов, допомагав, підтримував та відпочивав! Далі ще трішки фото:

Манчкін та Антон:

Magic: the Gathering та руки гравців:

Каркассон:

Цитаделі:

Весела ферма (зовсім не та, що вконтакті :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Сергій on Листопад 21, 2011 - 22:37

  Дуже шкодую що не вийшло прийти.
  Але респект тобі за такий захід.

  Дуже хочу допомогти наступного разу, от тільки б за місяць знати – то обовязково долучусь

 2. #2 by Axiom on Листопад 21, 2011 - 22:44

  Дякую. Наступного разу повідомлю дату як тільки почну щось таке планувати.

(will not be published)