Фестиваль настільних ігор в Рівному


Щось я зовсім забув в себе відписати, хоча вже усюди розпіарив :) В кожного є свої хоббі: хтось у вільний час п’є пиво в кафешках, хтось займається активно спортом, дехто грає у WoW. А ось що я організовую на вихідних:

Якщо ви з друзями хоча б раз грали в монополію, ГО або навіть в хрестики-нулики, якщо вам подобається логічно мислити та проводити час за інтелектуальними іграми — вам це точно буде цікаво!

19 та 20 листопада в кінотеатрі ЕРА з 10 до 17 ми будемо проводити незвичайну ігротеку. Протягом двох днів можна буде безкоштовно пограти в найкращі настільні ігри світу:
– Цитаделі. Гра про середньовічних мешканців міста, в якій треба накопичувати капітал, будувати будинки та заважати це робити іншим гравцям;
– Каркассон. Вправляйтесь в мистецтві тактики та стратегії. Обдумуйте, яку територію вам краще захопити зараз, а яку через декілька ходів;
– Манчкін. Повний стьоб з фентезі та рольових ігор. «Швидка та кумедна гра перетворить будь-яку компанію в купку гигикаючих істериків.»;
– К2. Виступайте в ролі альпініста. Слідкуйте за погодою. Плануйте свій відпочинок та обдумуйте кожен свій крок;
– Magic the Gathering. Культова колекційна карткова гра, що була розроблена американським математиком більше ніж 20 років тому. Розробіть собі унікальну колоду та переможіть суперників.
– і ще з десяток інших ігор (Монополія, Аліас, Коронація, Крагморта, Колонізатори, Smallworld, Before the Wind, Dixit, Ticket to Ride)

А саме цікаве — це змагання та призи переможцям :)

Так що на 19-20 числа нічого іншого собі не плануйте та беріть друзів-батьків-дітей-племінників та приходьте в ЕРУ. Буде цікаво, інтелектуально та незвично.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, , ,

  1. No comments yet.
(will not be published)