Соціальний кінобагаж #2


В цю суботу пройшов другій Кінобагаж, за ведучого був яскравий та неординарний копірайтер Арріби Максим Заселян.

Одразу до самого цікавого: експерименту із білетами. Квитки на минулий Кінобагаж можна було купити в передпродажу та зекономити 5 гривень за таких умов. Цього разу знижки за покупку квитка заздалегідь не було. Ефект: минулого разу за день до Кінобагажу було продано біля 65 квитків, в день заходу продано тільки 4. А цього разу в передпродажу взяли трішки більше десятки квитків, але в день проведення на місці купили майже пів сотні квитків. Мораль: якщо давати знижку за купівлю заздалегідь – буде більше впевненості в заповненні залу, але менша загальна сума зібраних коштів. Якщо не стимулювати знижкою людей купувати раніше: теоретично можна заробити більше грошей, але є ризик не заповнити зал.

Далі йдуть фотографії та відгуки учасників:

Ірина, студентка: «Кінобагаж – єдина можливість в нашому місті не просто побачити якісну рекламу, але ще і поспілкуватись із професіоналами»

Роман, менеджер: «На Кінобагажі я познайомився з цікавими людьми і заснув посередині сеансу»

Дмитро, шоумен: «Не розумію який сенс з Кінобагажу, якщо всю цю рекламу можна знайти на youtube»

Андрій: «просто було прикольно в суботній вечір поїсти попкорн та подивитись цікаве відео з друзями»

Інший Андрій: «Ніколи би не міг подумати, що соціальна реклама може бути такою позитивною. Особливо сподобався ролік із похоронами )))».

Ще один Андрій: «Я хочу працювати в цій сфері, тому мені було цікаво побачити живого копірайтера та з ним поспілкуватись».

Я виклав всі самі цікаві відгуки щоб ви розуміли різні мотиви різних людей :) А незабаром наступний Кінобагаж в нашому місті, так що не кажіть потім що я вас не попереджав.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by black0wolf on Жовтень 26, 2011 - 16:49

    Є якийсь сценарій чи список що там було?)

  2. #2 by Axiom on Жовтень 26, 2011 - 19:46

    В мене немає, в Макса мабуть є, але він не дасть – бо ж який сенс проводити Кінобагаж якщо потім давати усім матеріал? ;) Приходь на наступний Кінобагаж.

(will not be published)