Модна подія – Fashion Time


Для любителів модних штук, гламурної публіки та світських тусовок. В п’ятницю-суботу в Айвенго пройде фестиваль дизайнерських колекцій одягу та аксесуарів. Всю цю штуку організовує рівненська агенція моделей Art Models і моя Наталка приймає участь в цій двіжусі. Прийдеться і мені там покрутитись.

Ось детальний розклад подій в ці два дні:

30 вересня
І сет (17:00): брендові колекції українських, польських, німецьких, італійських, французьких торгових марок. Квиток 40 грн.

ІІ сет (19:00) – NATALIA SVENTAH, ZOJA ROMANOVA, OLGA MAMKOVA. Квиток 40 грн.
ІІІ сет (20:30) – Love&Beauty, DARIJA&IRYNA KOPANYTSIA, OLENA OVSIYUK, AnnA ShabalovA. Квиток 40 грн.

В перервах між сетами можна буде взяти участь у спеціальних акціях від організаторів, придбати одяг та аксесуари, на спеціально організованому шоу-румі; посмакувати кавою, чаєм, пообідати та повечеряти у ресторані АЙВЕНГО.

22:00 – ARTMODELS GRAND SHOW. Церемонія нагородження.  Квиток 80 грн. Кількість місць обмежена!!!

1 жовтня
Конкурс нігтьової естетики, мистецтва візажу, перукарського мистецтва «Квітка Лотоса».

З 10:00 до 18:00 – 8 майстрів перукарської справи (Яна Чубок, Юрій Шостак, Ольга Хвоєвська, Альона Мокляк, Вадим Ніколаєв, Петро Торчило, Олег Чумаков, Анна Воробей) та 4 професійних візажисти (Крістіна Мельничук, Ольга Хвоєвська, Катерина Садовенко – єдина представниця іншого міста – Львів, Ірина Василюк) змагатимуться у 8 різних номінаціях: для жінок – весільна зачіска, нова коса, первісний образ та фантазійний образ; для чоловіків – первісний образ, модний образ та фантазійний образ; для дівчаток та хлопчиків – святковий образ. Квиток 60 грн.

Компетентне журі визначатиме переможців у номінації FASHION та ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місця у загальному заліку. Володар ГРАН-ПРІ представлятиме Рівне на «Международном конкурсе парикмахерского искусства «Невские берега»(Санкт-Петербург).

О 20:00 – MI&LOTOS GRAND SHOW. Церемонія нагородження. Квиток 80 грн. Кількість місць обмежена!!!

Замовити квитки, а також отримати акредитацію, або детальну інформацію можна за телефонами: 64 25 74, 43 07 82, 067 360 51 22


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. No comments yet.
(will not be published)