Ми зробили це: новий магазин в комп’ютерної техніки в Сарнах


Здається ніби маленьке містечко на півночі області, але ми і в провінцію несемо осередки якісного сервісу, великого асортименту та класних цін.

Це було серйозним випробуванням: відкрити 2 магазини з перервою менше ніж за місяць.

Але тепер я отримав левелап в цій справі. Нарешті розумію, що треба зосереджуватись на самому головному, знаю які «підводні камні» бувають, бачу людей в команді які активно працюють на благо загальної справи, постійно тримаю принцип Парето в голові :)

Але з перевагами великої кількості магазинів приходять і проблеми. Це кадрова проблема та маркетингова. Вже стає складно опрацьовувати всі резюме, проводити співбесіди з потенційно цікавими кандидатами, проводити навчання, контролювати якість роботи, мотивувати, готувати акції, працювати з медіа-майданчиками, аналізувати ефективність, тримати інформаційний простір в позитивному піар-стані та швидко реагувати на надзвичайні становища.

Але тепер, нарешті можна буде піти у відпустку щоб після відпочинку взятись за новий магазин ;) Саме цікаве тільки попереду.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

 1. #1 by Fantas on Серпень 4, 2011 - 09:12

  Яка адреса магазину?

 2. #2 by Руслан on Серпень 4, 2011 - 23:31

  Треба буде завітати, а то так і не був з моменту відкриття. Бачу на фото багато клав, то моя слабкість – кльові клави. А взагалі в магазинах останнім часом купую виключно продукти хорчування, все що стосується техніки та бізнесу замовляю виключно через інтернет. Одяг – у постійних “клоус-мейкерів” :-) у Рівному

 3. #3 by Axiom on Серпень 5, 2011 - 10:15

  Fantas :

  Яка адреса магазину?

  м. Сарни, вул. Белгородська, 4
  http://www.ktc-ua.com/about/sarny

(will not be published)