Поповнення серед рівненських велосипедистів


Нарешті я став власником велосипеда. Гляньте на цього красунчика:

Рекомендую звертатись в магазин Рівело та до його власника Ігора – він гарно проконсультує та дасть відповідь на всі питання (хіба що в цей час він піде по справам, хоча ніби ця проблема вже вирішена :)

Ще коли я був пішоходом, то мене дуже дратували велосипедисти, які ганяли на пішохідних доріжках та постійно лякали своїми несподіваними маневрами. Коли я часом сідав за кермо автомобіля, то мене дивувала поведінка пішоходів. А тепер я ненавиджу ту частину автомобілістів, які поводять себе як мудакі перед велосипедистами. Це проявляється в двох ситуаціях:

 • їду я собі по дорозі максимально близько справа (відстань не більше 30 сантиметрів), а ці уроди чомусь вирішують продемонструвати мені потужність свого звукового сигналу. Мало того, що це просто нервує, так ще ж і лякає часто. Через те. що він посигналить – більше місяця на дорозі не стане і я не стрибну в кущі спеціально по його бажанню;
 • абсолютне ігнорування велосипедиста як учасника дорожнього руху. Мене вже десятки разів підрізали, не пропускали, притискали і я дивуюсь як з такими автомобілістами наші лікарні не мають повної навантаженості =(

А про проблеми велопарковок я навіть згадувати не хочу, будемо тільки про приємне – тепер кожних вихідних планую проїжджати мінімум 15 кіль, а далі збільшувати дистанції. Хто ще не відчув велосипедного кайфу – марш в магазин.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

 1. #1 by iSerhiy on Червень 6, 2011 - 18:16

  Якось тобі не пощастило з першими враженнями. Я вже більше місяця їжджу на роботу з моторека в центр і навпаки більше здивовний толерантністю водіїв. Дуже здивували водії маршруток і навіть тролейбусів, частенько пропускають. Ну а деяких перців на інфініті з номерними знаками типу ВК 1111 АА до уваги не беру.

 2. #2 by Axiom on Червень 6, 2011 - 18:38

  Я і до того часу їздив, але аналогічно твоєму випадку все більше по центральних частинах міста. Спробуй проїхати в Соборній до луцького кільця, потім через Млинівську на північний, від льонокомбінату до автовокзалу, а потім до коперативного. Далі поділишся враженнями ;)

 3. #3 by Plemyannik on Червень 7, 2011 - 00:44

  ВІТАЮ!

 4. #4 by Serjart on Червень 7, 2011 - 22:27

  Дивно, я не помічав такого з боку водіїв і згоден що водії маршруток та тролейбусів пропускають. Навіть водії на легкових пропускають.

  У мене навпаки траплялись випадки коли ти повільно їдеш десь в парку спокійно об’їжджаючи людей і тут якийсь гопнік спеціально виходить і заважає проїхати. Буває взагалі якісь мудаки починають матюкати.

 5. #5 by iSerhiy on Червень 8, 2011 - 09:02

  За ту сторона міста нічого сказати не можу, можливо там рух швидший чи що….

  Я більше по Відінській, Грушевського, Данила Галицького, Бандери, Рівненській і т.д. їжджу.

  Але поворот ліворуч навіть на регульованому перехресті це щось, не кажучи про нерегульовані (в таких випадках я повожу себе як пішохід – з’їжджаю на тротуар і переходжу дорогу :) ) Ну і ще рухаючись прямо на перехресті і випереджаючи авто дуже обережний, по собі знаю, і так, що мало водіїв дивиться в праве дзеркало перед поворотом праворуч.

  P.S. Всім бажаю тільки приємних покатушок.

 6. #6 by PAPARAZZI on Червень 8, 2011 - 13:50

  До речі, так як ти в цій справі вже “просунутий”, то може ти щось з цього приводу скажеш: багато хто радить взяти якісний б/у, який абсолютно не поступається більш-менш дешевому новому, ти що з цього приводу думаєш?

 7. #7 by Axiom on Червень 8, 2011 - 16:25

  Тут діє стандартне правило життя: гарна річ не буде дешевою. Звичайно ж порада купувати якісний вел і не брати ашанбайки. Тому б/у відомого бренду завжди буде кращий вибір по надійності ніж новий псевдовелосипед. Аналогічна паралель і в покупці комп’ютерної техніки і в автомобілях і усюди.

 8. #8 by gravizappa on Червень 17, 2011 - 12:12

  Дуже погоджуюсь з першим пунктом. В мене є навіть футболка для таких випадків: на спині у неї знак “подача звукового сигналу заборонена” :-)
  ПС: вітаю з придбанням, велосипед найкращий засіб добирання на роботу!

(will not be published)