Якого провайдера я оберу


Ще в 2009 році я зробив спробу провести в квартиру Інтернет. Нещодавно намагався підключитись через ОГО, але історія закінчилась не дуже позитивно.

Аж раптом дізнався, що мережу ЦИС (єдину локалку-монополіста в будинку) викупила Датагруп. Телефонував їм і здивувався від якості розмови: оператор на лінії розмовляла ідеально — її тон був привітний, мова була чистою та приємною і вона володіла усією потрібною мені інформацією. На мої зауваження щодо складності проведення монтажних робіт вона зреагувала саме так, як я би і хотів — попросила зачекати, перепитала в технічних спеціалістів щодо особливостей монтажу та запевнила мене що проблем не виникне.

Але фігня в тому, що треба було їхати до них в офіс та укладати угоду. І, звичайно ж, я поперся до них в обідню перерву. І звичайно ж офіс в них не працював =( А коли я зайшов до них після обіду трапився якийсь технічний глюк і мої дані не могли «внести в базу». Отак розчаровуються в провайдерах :)

Хоча клієнта вони все ж втрачати не хотіли та пообіцяли, що монтажники принесуть мені договір додому — тут їм плюс (хоча чому одразу не можна було би таке зробити? Я навіть прислав би скани своїх документів їм поштою).

Так що надіюсь, що я незабаром зможу показати приклад в будинку та розшарити свою віфі ;)

P.S.: і звичайно ж як тільки я уклав угоду з Датагруп, так одразу зателефонували з Укртелекому з радісною новиною — на кросі звільнився порт і вони можуть мене підключити :) От якби вони не тягнули 3 тижні – я став би їх клієнтом. А тепер буду мати в 8 разів швидший канал в двічі дешевше.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)