Піарю: новий фітнес-центр EGOclub


21 травня в Рівному відкриється новий шикарний фітнес-клуб. Поки що на сайті інформації мало, тому мусите вірити мені на слово ;)

Зараз вже завершуються ремонтні роботи, завезені нові професійні тренажери, закінчується набір персоналу. Все зроблене на найвищому рівні: професійні фітнес-інструктори (один навіть їздить зі Льовова), якісне обладнання, дуже гарний дизайн приміщення (а головне – добре продуманий).

Бачу, що мій піар перетворюється у відверту рекламу, але приємно рекомендувати якісні речі. Тим більше, що я бачив як це все створювалось та знаю людей, які цей заклад очолюють. Тому можу вам від себе гарантувати якість послуг. Тим більше, що в цьому фітнес-центрі використаний найкращий досвід з усієї країни.

З додаткових переваг: зручне розміщення та велика парковка, персональні шафки (вам не треба буде постійно носити свої речі чи шукати вільну шафку), сейфи для дорогих речей, дуже класна вентиляція (смердіти потом як в інших закладах нашого міста точно не буде ;), великий штат тренерів, зручна система клубних карток та здоровенна площа (500 квадратів).

Звичайно ж найкращий сервіс коштує не дешево, але у вас зараз є шанс зекономити 30% вартості якщо ви придбаєте абонемент до 27 травня. А ще можна замовити безкоштовне відвідування. Так що ви точно не купуватимете кота в мішку. Клубні картки дають ще багато різних корисних штук, але про це питайте менеджерів. Також цінова політика в EGOclub обов’язково буде інструментом сегментування (без образ, але школярі, які не прибирають після себе гантелі чи люди, які не знають дезодоранту – добряче мене напрягають)

Ще одна річ, яка мені здається дуже потрібною – окремі зали для групових занять. На аеробіці чи йозі буде своя музика, а в залі з боксерським рингом – своя.

Отже, яка ви ціните здоровий спосіб життя, хочете займатись в професійному залі та з комфортом – телефонуйте 460346. Якщо дуже треба – я сам зроблю вам екскурсію ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Plemyannyk on Травень 5, 2011 - 08:40

  Хочу екскурсію!

 2. #2 by Crow on Травень 5, 2011 - 18:12

  Безлимитный абонемент на месяц стоит … ?

 3. #3 by Axiom on Травень 6, 2011 - 10:46

  Ціну можна дізнатись в менеджерів. Вона залежить від багатьох параметрів. Знаю, що для нашого міста клубна система не звична, але не оголошувати ціни публічно – нормальна практика кращих фітнес-центрів.

 4. #4 by E.G.O. Club on Травень 8, 2011 - 11:25

  Все дійсно так, про ціни найкраще питати в наших менеджерів на місці, адже ціна залежить від того в який час зручніше ходити і на який термін брати картку. Телефон за яким також можна телефонувати (067) 246 03 46. Паша дякуємо за подання інформації :)) Критику теж чекаємо!

 5. #5 by Bakus on Травень 11, 2011 - 22:21

  Можливо клуб і перспективний, але “джинса” могла би бути більш творчою.

 6. #6 by Axiom on Травень 12, 2011 - 08:47

  Ура, нарешті і мене звинуватили в джинсі — на секунду відчув себе серйозним блогером :) А якби це дійсно була замовна та проплачена стаття — я би на справді постарався її замаскувати. Та і представник клубу в коментарях не з’являвся би.

 7. #7 by Axiom on Травень 16, 2011 - 09:25

  Та скільки можна ж? За вихідні видалив три коментарі, які звинувачують мене в проплаченій рекламі та просять переконати їх в зворотньому.

  Спеціальне пояснення для дєтєй пріроди:
  1) за розміщення цієї статті я не отримав ані копійки грошей;
  2) всі статті в рубриці «піарю» розміщені лише тому, що мені хочеться поділитись інформацією — ніякої комерції з мого боку;
  3) якщо хтось стає в позицію «переконайте мене» — одразу йде лісом. Такі коментарі ніколи не буду допускати, а авторів одразу нещадно банити.
  Дякую за розуміння.

 8. #8 by gregbak on Травень 16, 2011 - 21:47

  Мило не пристижне для компанії на сайті розміщене –
  egoclub.ua@gmail.com. Більше пристижу та довіри в майбутніх клієнтів викликало, наприклад щось типу info@egoclub.com.ua. Як піарщик чи маркетолог який допомагає в розвитку цього фітнес-центру ви б мали це врахувати.

 9. #9 by Axiom on Травень 17, 2011 - 09:43

  Згідний абсолютно. Думаю, що з часом в адміністрації дійдуть руки до сайту і тоді вже прикрутять пошту на своєму домені.

(will not be published)