Дауни-мутанти – новий бренд України


Як казав класик “Давно пройшли, шановні, ті часи, коли цар Петро імпортував уродів за шалену валюту. Тепер маємо своїх і розробляєм все нові і нові моделі”. І якщо шок досі не дозволяє вашим нейронам рухатись в правильному напрямку, то поясню що оці два космічєскіх бовдура – це нова трансцендентна сутність наших ідіотів-чиновників. Яким вистачило нахабства, але не вистачило мізків щоб заплатити сто тисяч долярів якійсь канторі та в результаті отримати таких два казкових муділи.

Більше того – цих імбецилів звуть «Спритко» та «Гарнюня» Далі, щоб було без моїх матів, просто цитата аффторів (приберіть дітей від монітору):

За задумом розробників, образ Спритка втілює в собі якості сучасного українського юнака, типового представника прогресивної української молоді. Йому властиві світлий гнучкий розум, висока освіченість, позитивне мислення, цікавість і відкритість до сприйняття усього нового і прогресивного, соціальна та громадянська активність, ініціативність, лідерство.
Гарнюня – уособлення сучасної, веселої, красивої, розумної та харизматичної української дівчини. Гарнюня – яскрава представниця жіночої половини українства. Вона водночас м’яка і незалежна, сильна і мудра, прекрасно освічена і творчо обдарована.

Цей надзвичайно феєріческій розрив мізків щедро присипаний вумними словами та ескізами білбордів з літаючими бетменами. Дивлячись на всю оцю феєрію безпросвєтного дибілізма можна тільки уявляти який могли би зробити бренд нашій країні дійсно талановиті дизайнери. Можливо навіть за безкоштовно – чисто для портфоліо.

UPD: Більш конкретні зауваження із використанням схожих слів висловив Артємій Лєбєдєв.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, , ,

 1. #1 by Дважды Будда on Березень 28, 2011 - 22:33

  Спиртко… жестокая реальность. Этих людей не изменишь. Нежно уезжать из этой страны.

 2. #2 by Саймон on Березень 29, 2011 - 09:16

  Дважды Будда :
  Спиртко… жестокая реальность. Этих людей не изменишь. Нежно уезжать из этой страны.

  Нема чого тут проводити антидержавної агітації! Спритко – гарне імя. Заперечуєш – аргументуй.

 3. #3 by kap on Березень 29, 2011 - 18:10

  а ти помітив, шо у пацана одяг кольору російського прапору?)

(will not be published)