Акція за звук в світлофорах


Не знаю як правильно звуться ті піщалки в світлофорах. Але сьогодні під час обідньої перерви узрів таку імпрезу:

Молодь пропонувала дати їм гроші з метою встановлення звукових сигналів на пішохідних переходах. Ідея корисна та дуже потрібна. Я запитав одну дівчинку де буде встановлено такий пристрій. Вона не змогла відповісти. Потім я поцікавився чи в них є якась юридична особа чи гроші збирають прості люди. Нічого про юридичну особу вона не знає і про розрахунковий рахунок для переказу коштів нічого не чула. Інший волонтер не знає скільки коштує таке облаштування і яке місце потребує першочергового його встановлення.

Роблю висновок, що в нас на щастя є багато волонтерів, які хочуть робити корисні справи. І в міста також є багато людей, які готові пожертвувати своїми коштами (хоча це мало би робитись за кошти бюджету).

На жаль, ці волонтери не мають бажання отримати максимальну інформацію по одному питанню. Якби я прийняв участь в такій акції – першим ділом цікавився би вартістю одиниці, необхідній кількості, планами міської влади і джерелами руху коштів. Бо ж раптом до мене підійшов якийсь допитливий мешканець міста ;)

Та все ж я тішусь з того, що молодь в холод і бруд влаштувала таку акцію – повага їм.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Марина ПОПОВА on Грудень 9, 2010 - 21:58

    Пашо, дякуємо за вцілому схвальну оцінку наших старань. Акцію ми не припинили. Продовжимо збір коштів, залучивши підприємців. Одиниця звукосигнального обладнання коштує від 400 до 750 грн, в залежності від виду обладнання та перехрестя. Попередньо “сигналками” плануємо обладнати світлофори на вулицях: В.Дивізії, Льонокомбінатівській та Вербовій, про що неодноразово згадувала ведуча. Допускаю, що не усі учасники акції знали усі деталі, оскільки частина з нас привела на площу друзів, а ті, могли й не запам”ятати цю інформацію. Втім від своїх помилок ми не відхрещуємося, наступного разу зробимо усе ще краще і тебе запросимо ;).

  2. #2 by Axiom on Грудень 10, 2010 - 09:53

    Дякую за інформацію. Ведучу не слухав повністю, бо ж погода була припаскудна – вона мабуть найбільше зіпсувала акцію. Лишається питання чому за обладнання повинні платити мешканці, а не місто з бюджету?

  3. #3 by Марина ПОПОВА on Грудень 10, 2010 - 14:58

    Та мабуть тому, що місто 100% не виділить гроші на всі світлофори, та навіть коштів на 2-3 доведеться чекати довго. А людям з вадами зору вони потрібні вже. Думаю рівняни на 2-3 не збідніють, а користь буде очевидною. :)

(will not be published)