Піарю: магазин “Всезнайко”


Вчора ходили в гості до однокласника, провідували їх з новонародженою донькою. В якості подарунку хотілось подарувати щось корисне, екологічно чисте та вітчизняного виробництва.

Та хоча ці вигоди можна шукати в багатьох місцях, але я згадав за новенький магазин в нашому місті, який має ще одну важливу особливість – він працює без вихідних. В таких випадках згадую слова Сема Уолта (компанія Wal-Mart): “Якщо ви не хочете працювати по вихідним – вам немає чого робити в торгівлі”.

А знаєте чому я згадав за рівненський магазин дитячих іграшок “Всезнайко”? Бо мені про нього розповідали друзі. А знаєте, чому я запам’ятав розповідь про нього? Бо зі слів друзів в нього є УТП (унікальна торгова пропозиція): там ніби продаються товари лише товари, що розвивають дітей та є екологічно чистими.

Звичайно ж я згадав цей факт і в неділю завітав для купівлі подарунку саме в цей магазин. Дійсно, я не знайшов таких шалених об’ємів ширпотребу як в інших магазинах (хоча певна його кількість все ж була). Але при споглядання вітрин в мене виникло бажання купити мабуть 25% від усіх товарів: м’які іграшки, головоломки, конструктори, набори для дитячого гендмейду – я би із задоволенням грався цими речами спільно з дітьми :)

В результаті за допомогою консультанта була обрана іграшка, за хвилину нас занесено в базу даних та запропонована накопичувальна знижка (один мінус – не дали ніякого матеріального підтвердження знижки, який би світився в мене в гаманці та нагадував про цей магазин ;)

А ось так цей магазинчик виглядає зсередини:

Шановні друзі – не купуйте дітям пластмасові китайські іграшки, бо ж в наших магазинах на щастя є стільки цікавого та надзвичайного :)

P.S.: нагадую, що за свій піар я не отримую від вигодонабувачів жодних грошей чи інакших привілеїв – просто розповідаю про речі, які мені сподобались.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Бакалець Мирослава on Березень 21, 2012 - 10:55

    Шановний Павле, чи не надішлете мені Вашу кнопку розміром 88х31, щоб акуратну ссилочку на сайті поставити в розділ “Про нас в інтернеті”?

    Щодо співзвучності домену, то зараз сайт на free, але якщо платити всього 4,95 доларів на місяць, згадка про yola знімається, буде vseznayko.com – просто і зі смаком!

  2. #2 by Axiom on Березень 27, 2012 - 11:28

    Кнопочку не надішлю, бо такої в мене немає. Можете зробити просто текстове посилання.

    І навіщо 4,95 доларів на місяць якщо ціна домену в зоні «.com» – 10 доларів на рік?

(will not be published)