Нелояльність


Пропоную вам прочитати чудовий допис, який написав tivasyk:

===

шелл апупєл, або тонкий гумор рекламістів

після повернення з автопоїздки європою більше не комплексую щодо ціни пального: літр 95-го в польщі та швеції коштував мені близько 1,30 євро, тобто приблизно 13 грн. хіба це можна порівнять до 7,60 грн у нас? щоправда, порівнювать треба не з 95-м, який в україні не виробляють, лише «бадяжать», доливаючи всяку х…ню до 92-го — а з імпортним 95-м євро 4, який у нас розливають далеко не всюди. і навіть де розливають — не завжди чесної якості. але навіть 9,00 за (сподіваюся) чесний а-95 євро4 — виявляється доволі недорого. тому заправляюся зазвичай на дорогих заправках, попередньо заглядаючи в цінник (там мусять вказувать виробника!) і заливаючи пальне виключно імпортне.

але мова про інше. їду вчергове на shell, заливаю їхнього v-power’а — і отримую від продавця картку shell smart: мовляв, вам сьогодні вельми поталанило — збирайте бали і вибирайте фантастичні призи!

ну, я сам працюю в рекламі, тому до всяких таких заморочок ставлюся з певною професійною зневагою… втім, такого розводу лосів, який народився в розумних головах рекламістів shell’а, навіть я не сподівався…

слідкуємо за ручками: літр v-power «тягне» на 2 акційних бали, літр звичайного бензину (в т.ч. а-95) — лише 1 бал. машинка бере приблизно 8 літрів пального на 100 км по місту (я не гонщик, катаюся спокійно). припустімо, я купуватиму лише v-power.

тепер поглянемо, які призи мені пропонують в обмін на ці бали… для прикладу візьмемо навігатор garmin nuvi 205w — він мені к бісу не здався, враховуючи наявність навітелівської навігації в комплекті з acer liquid e і можливість «зпіратити» igo з мапами хоч північного полюсу… але як варіант аксесуара в автівку — піде. отже, яка там вартість в балах?

о_О

спершу не повірив очам: 36’660 балів.

іншими словами, мені довелося б придбати… аж 18 тисяч 330 літрів (!) і проїхати… 229’125 кілометрів (!), щоби shell подарував мені непотрібний девайс, якому ціна — ви не повірите! — аж 164 бакси в базарний день.

хвилина мовчання.

хлопці, для порівняння: гарантійний пробіг opel astra g складає 300 тис. км, це приблизно 10 років спокійного використання. в грошовому еквіваленті цей 164-доларовий подаруночок еквівалентний… 164’970 гривням, витраченим на пальне!

браво, shell.

певно, найдешевші призи в цій супер-мєґа-акції рекламісти shell вибирали вже одверто сміючись із потенційних учасників, прошу: сухарики та насіння (по 50 балів — 25 літрів v-power або повний бак українського «високоякісного шмурдяка»).

я вже бачу перший коментар чергового аноніма: мовляв, фулє пузиришся, дареному коневі в зуби не заглядають, а якщо тобі щось не подобається — просто проходиш повз і всьо. так? а от зачепило мене таке ставлення до клієнта. про те і написав. правда — краще ніяких акцій не проводити, роблячи ставку на високу якість пального порівняно до інших мереж — ніж робити отаке.

p.s. прошу вважати цей допис рекламою мережі заправок shell і акції shell smart, а гонорар зарахувати балами на акційний рахунок =)

===

Мені від себе немає що додати. Хіба що рекомендую додати у ваш рідер блоґ http://www.tivasyk.info – там дуже-дуже багато цікавого.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Tio on Листопад 18, 2010 - 09:25

    хм… а фішка на вог не те саме? не бачу нічого страшного…просто така реклама розрахована не на вас)

  2. #2 by Axiom on Листопад 19, 2010 - 12:33

    Не знаю що там на ВОГ і не розумію чому ти не бачиш нічого страшного? Якщо для отримання подарунку за 200 баксів ти маєш у фірми купити товарів на 10.000 баксів, то це мабуть щось не дуже логічне.

(will not be published)