Фінішна пряма


Завтра буде останній день активної роботи. І хоча в цей день я повинен відвідати розпис знайомої та посидіти в кафе, але вже відчуваю, що сил працювати в окрузі в мене не буде.

За ці 2 дні я обійшов не більше 60 квартир (до того відвідав 86). Також сьогодні заходив в гуртожитки та в приватний сектор.

І якщо мешканці квартир мене іноді дивували агресією, то студенти в гуртожитках мене просто порвали своїм пофігізмом. От скажіть мені чому вони скиглять про своє погане життя, якщо не хочуть навіть пальцем поворухнути щоб щось змінити?

Єдина річ, яка стримала мене від “а ну його все нафіг” – це друзі, які вірять в мене та морально підтримують. Вчора я нарешті зміг відвідати Назара в лікарні, заніс йому портативним ДВД-плеєр та нових серіальчиків. Також простояв в наметі на майдані 2 години і маю статистику по вживанню алкоголю: приблизно кожен десятий – серйозно бухий ;(

Сьогодні ледь не втримався від того, щоб відкрити робочу електронну пошту – вся ця агітробота добряче сзовує мізки. Єдина радість, що поменшала кількість агресії в квартирах. Вчора лише 2 людини були негативно налаштовані, сьогодні – одна.

І ще один факт додам в цей потік думок: люди часто мене запитують про моє віросповідання. І я це ніяк не можу збагнути – ну хіба є якась залежність між релігією та ефективністю роботи депутата міськради?


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

 1. #1 by glas_naroda on Жовтень 29, 2010 - 05:07

  Павло, не здавайся! В тебе та “Рідне місто” вірить багато людей (більше чим ти думаєш). Я впевнена, що ви пройдете і тобі знадобиться ще багато сил щоб робити позитивні зміни!

 2. #2 by Ghotrix on Жовтень 29, 2010 - 09:16

  І якого ти віросповідання?:) Чисто для статистики. В мене є знайомі атеїсти, агностики, ті чию релігію можна описати як сатанізм (по Ла Вею звісно).

 3. #3 by Axiom on Жовтень 29, 2010 - 09:17

  Дякую за моральну підтримку.

 4. #4 by Plemyannyk on Жовтень 29, 2010 - 10:23

  Паша вірю в тебе та “Рідне місто” !!!
  У вас все вийде ви молодці!

 5. #5 by ziArt on Жовтень 29, 2010 - 20:24

  Насправді релігія це важливо для багатьох, тому що багато хто наприклад проти не християн так би мовити, бабтистів, іегов тощо.

 6. #6 by Sashulia on Листопад 3, 2010 - 14:00

  Паша, коли я мешкав в Рівному завжди казав, що Рівне це не Західна Україна а Полісся. З позиції сьогодення маю 100% впевненість що Рівне скорше Західна Україна. Питання віросповідання дуже важливе для 80% мешканців Західної України, так склалось історично … Тому ті запитання які Тобі ставили людини є абсолютно логічними і будь готовий на них впевнено відповідати!

(will not be published)