Тепер мораль трішки впала


Вчора з самого ранку почав гасати: спершу швиденько біг онлайну, потім завозив папір на типографію, працював в наметі, відвідав дебати від Опори, терміново збирав документи від спостерігачів та зайшов в декілька будинків на Міцкевича і поспілкувався з людьми.

В результаті маю багато скептицизму, недовіри та цинізму від людей на майдані, пустий холодильник (бо зайти в магазин так і не встиг) та трішки агресії від мешканців округу (але я їх розумію).

Та все ж весь денний негатив розбавлений часткою позитиву: на майдані я годину спілкувався з якимось добродієм, який вперше за 9 днів зміг не просто дискутувати зі мною, але і робив це аргументовано та цікаво. Аж хотілось запросити його в якусь кав’ярню на каву та продовжити розмову. Але я мав багато інших справ. Цей чоловік надав, на мою думку, дуже цінну пораду: найбільше для міста зможе зробити той депутат, який об’єднає всіх інших депутатів. На думку цього пана немає різниці як саме відбудеться це об’єднання (чи економічними мотивами, чи соціальними чи хитрістю). Все-таки щось в такі тактиці є ;)

Ну і ще мене трішки потішило повне фіаско мого основного конкурента на дебатах. І буде дуже шкода, якщо ця людина все ж пройде — тому сьогодні працюватиму ще більш активніше :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)