Рівне – чисте місто


Всі мої однопартійці та друзі партії впевнені, що не можна намагатись стати депутатом з бажанням покращити місто і одночасно смітити в кожному під’їзді своєю агітацією. Тому ми не клеїмо свої агітки в дворах та під’їздах.

Більше того – наша партія “Рідне місто” та проект “Веселий віник” оголошуємо екологічну акцію: „Рідне місто – чисте місто!”

Умови акції дуже чудові та прості: Принеси 1 кг. політичних листівок та отримай 1 кг. солодощів, або за кожну листівку – 1 копійку. Пункти прийому – наш намет на майдані, тролейбусна зупинка на „Дружбі” та м-н Північний (на Степовій біля “Літи”). Акція триває: 25, 29 та 30 жовтня. Прийом листівок з 16.00 до 17.00!

В під’їздах багатоповерхівок їх тисячі, і щодня з’являються нові! Вас також дістала купа політичного сміття яке валяється у нас під ногами? Долучайтесь до нашої акції – очистимо місто разом!

Думаю, що особливо ця акція має бути цікава школярам, в яких зараз почались канікули. Чудовий шанс покращити місто та заробити цукерки :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by кумеее on Жовтень 29, 2010 - 15:58

  І де ж ви, шановні знаходитесь, діти з повними пакетами листівок вже померзли, чекаючи обіцяні солодощі. Чи може грошенят не вистачило? Тоді чого було в депутати рватись з дірявими кишенями? Соромно вам має бути! Хоча з якого дива…

 2. #2 by Axiom on Жовтень 29, 2010 - 16:32

  В чому проблема? прямо зараз тут стоїмо, десь з 16:10. Хоча дай нашим людям халяви і добра дляміста – ще сам винен будеш :(

 3. #3 by Саймон on Жовтень 29, 2010 - 17:15

  Хороша акція! :) Дійсно дістало, коли клеять свої фейси то тут то там, а особливо в заборонених місцях, або не в себе в дома (наприклад в підїзді).
  Вже ж не малі діти, а навіть агітацію не можуть проводити гарно та правильно…

(will not be published)