Моя особиста програма по округу №11


Ось такий зміст буде в мене на листівці (Конкуренти, привіт! Я вас не боюсь і навіть знаю, що ви мене читаєте ;)

Набрид популізм інших кандидатів?

Ознайомтесь із моєю програмою «11 проблем округу №11»

Алексєвич Павло Миколайович, кандидат в депутати міськради по округу №11

Більшість кандидатів, яких Ви побачите в бюлетені, не живуть в Нашому районі. Чи бачили Ви їх програму? Чи є там конкретні шляхи вирішення наших з Вами проблем? Чи там лише один популізм та політичні гасла?
В кандидата повинна бути чітка програма дій – не лозунгів і тез, а механізми вирішення наших проблем. Я вважаю, що кожен кандидат
, який дійсно буде працювати на покращення Нашого району, повинен особисто прийти до Вас, познайомитись, розповісти про свою програму та залишити свої контакти.

Основні політичні партії зараз піднімають питання мови, незалежності та свободи, які абсолютно не стосуються виборів депутатів Рівненської міської ради – там люди повинні займатись тарифами, розвитком міста, програмами енергозбереження, питаннями створення нових робочих місць, тощо.

А кожну гривню, яку Ви отримаєте від кандидата (двері, гойдалки, гречка), він потім захоче собі повернути (та ще й з відсотками). Чому кандидати оплачують білборди та друкують кольорові листівки? Адже кожен такий рекламний щит – це 1000-3000 гривень, а кольорова листівка в 5 разів дорожча за чорно-білу. Чи “біг-морда” приїде коли у Вас будуть текти труби, Вам буде холодно чи школярі смітитимуть у Вашому дворі?

Чи близькі Вам проблеми Нашого округу?

Проблема округу

Конкретний механізм втілення

1

Холод в помешканнях, відсутність освітлення вночі.

Чому в центрі міста люди повинні обігріватись дровами? Чому нормальне освітлення є лише по вулиці Пушкіна біля міліції, а іншими вулицям ввечері страшно ходити?

Впровадити енергозберігаючі технології, застосувати альтернативні джерела енергії:
– розробити й затвердити на сесії план поетапної заміни внутрішньобудинкових та підвідних мереж з відповідним на це фінансуванням;

– провести теплоізоляцію багатоквартирних будинків на умовах фінансової співучасті (70% – місцевий бюджет, 30 % кошти мешканців будинку). На вулиці Міцкевича багато людей вже готові реалізувати цю пропозицію.

– встановити енергозберігаючі та енергонакопичувальні лампи з детектором руху у дворах та біля під’їздів, що дозволить берегти електроенергію і підвищити рівень безпеки у темну пору доби

2 Хаотична забудова центра міста. Невизначене становище старих будинків, парків та ігрових майданчиків. – оприлюднити генеральний план міста (на сайті міськради або у місцевих ЗМІ) з роз’ясненнями та провести його широке громадське обговорення. Якщо раптом міська влада захоче знести будинок по вулиці Чорновола, 19/21, то мешканці цього будинку повинні будуть дізнатись про це першими. Якщо в проекті міста є плани по будівництву підземного переходу, то таке будівництво повинно узгоджуватись з мешканцями сусідніх будинків.
3 Вирубування дерев, занедбані подвір’я (вулиці Чорновола, Міцкевича), відсутність місць для відпочинку та роботи на вулиці.
 • захистити центр від забудови,

 • озеленювати вулиці новими насадженнями;

– затвердити програму підтримки ініціативних груп, які бажають впорядкувати своє подвір‘я чи під‘їзд і на умовах конкурсу підтримувати найкращі ідеї (фінансувати придбання будматеріалів та інвентарю). Вже є бажаючі реалізувати це по вулиці Соборній;

– надати бездротовий Інтернет в парку, центрі міста та студентських гуртожитках (заохотити комерційні структури до надання бездротового Інтернету в обмін на можливість розмістити свою рекламу в цьому місці)

4 Молодь тиняється центром міста без діла та не має чим себе зайняти, молоді музичні виконавці не можуть розкрити свій потенціал, молоді сім’ї не мають житла.

– збільшити фінансування програми молодіжного житлового кредитування;

– започаткувати програму підтримки молодіжних ініціативних груп по облаштуванню спортивних майданчиків в дворах (особливо це актуально на вулицях Драгоманова, Чорновола, Петлюри, Міцкевича), реалізаці малих соціальних проектів в межах мікрорайонів та житлових кварталів;

 • на базі комунальних закладів типу Текстильник, МБК, ПДМ та інших створити бази підтримки молодих виконавців;

 • збільшити кількість молодіжних клубів за інтересами.

5 Паркування транспортних засобів в дворах будинків та на проїжджих частинах центральних вулиць, висока аварійна ситуація в центрі міста.

– ввести додаткову розмітку на дорогах (де це потрібно і можливо) для тимчасової стоянки транспортних засобів;

– заборонити паркування автомобілів в дворах будинків, окрім транспорту мешканців цих будинків (актуально для вулиць Драгоманова, Петлюри, Чорновола, Словацького та на провулку Парковому);

 • розпланувати в центрі міста велосипедні доріжки.

 • Запровадити контроль за паркуванням в неналежному місці шляхом створення дружин (місцеві жителі та працівники ДАЇ), які слідкуватимуть за паркуванням у своїх подвір’ях.

6 Занедбаний парк біля Палацу дітей та молоді. Є небезпека, що парк спеціально руйнується бездіяльністю, щоб потім за безцінь передати його у власність приватним структурам.

– оголосити відкритий конкурс серед підприємців-інвесторів та обрати найкращі пропозиції по створенню спортивно-розважальних зон (скейт-парк, майданчики для екстремальних видів спорту: BMX, слаклайн, паркур, болдерінг тощо) у парку біля ПДМ, надати площі для реалізації бізнес-проектів;

відновити сцену в парку ПДМ для проведення масових культурно-розважальних заходів задля економії бюджетних коштів на оренду сцени при проведенні загальноміських заходів. Також це дозволить мешканцям центральних вулиць позбутись шуму від гучних концертів.

7 Відсутність пандусів для пересування інвалідів та дитячих колясок, відсутність регульованих переходів.

– відновити наземний перехід у центрі міста (зупинка «Театральна площа») для потреб мало мобільних груп рівнян;

– активізувати будівництво нових пандусів, з‘їздів та привести існуючі до відповідних норм.

– встановити світлофор на пішохідному переході від вул.Гайдара до майдану Незалежності (я працював в будівлі УАРНЕТу на вулиці Міцкевича і щодня чув як скриплять гальма автомобілів, які не встигають зреагувати на пішоходів);
– на всіх нерегульованих пішохідних переходах центра
встановити світлофори з кнопкою перемикання світла.

8 Неякісні комунальні послуги, формування цін невідомим способом.

– запровадити побудинковий тариф розрахунку квартплати (чому мешканець центра міста повинен платити так само, як і мешканець Північого чи Ювілейного?;

– надати можливість мешканцям самостійно обирати послуги, які вони бажають отримувати від ЖЕКів

– посилити громадський контроль за роботою ЖЕКів: вивішувати графіки прибирань у під‘їздах, планувати поточні ремонти і доводити інформацію до відома громади;

встановлювати теплові лічильники, міні-котельні, автономне опалення на основні будинків з дольовою участю міського бюджету (50% коштів) та жителів будинку (50% коштів).

9 Зростання кількості нападів бродячих тварин. Агресивних собак особливо багато по вулиці Чорновола, Міцкевича та на майдані Незалежності.

– виділити землю для створення притулку для собак та розпочати його будівництво, залучивши до цього громадськість (багато мешканців міста вже зголосились працювати в притулку на умовах волонтерства);

ліквідувати метод «відстрілу» бродячих собак комунальним підприємством КАТП 1728, а гуманним способом регулювати їх популяцію, спрямовуючи бюджетні кошти на стерилізацію тварин;

– щороку передбачати фінансування на утримання притулку для бездомних тварин, яким би опікувалась громадська організація і залучала до заходів додаткове фінансування та небайдужих жителів міста (люди готові самі приносити їжу для тварин в притулок).

10

Відсутність дитячих майданчиків та місць для дитячих розваг.

– потрібно сприяти жителям багатоквартирних будинків у облаштуванні прибудинкової території на основі затвердженої програми;

– кошти, витрачені жителями на облаштування дитячого майданчика зараховувати в рахунок квартплати;
Звичайно, мешканцям вулиці Чорновола ця проблема менш знайома, бо через дорогу є парк. Але по вулиці Кн. Володимира, Остафова чи Древлянській ця проблема стоїть більш гостро.

11 Бруд та нечистоти в центрі міста. Особливо це актуально під час та після проведення розважальних заходів. збільшити кількість сміттєвих баків в центрі міста (якщо в полі зору людини буде смітник, то вона майже завжди кине сміття саме в урну). Також маленькі урни для сміття потрібно розмістити в кожному дворі центра міста.
– розмістити за Кінопалацом
стаціонарні міські вбиральні (так, як це реалізовано на Хрещатику) при залученні інвестицій приватних підприємців.
– зобов’язати організаторів розважальних заходів обов’язково розміщувати
біотуалети під час проведення кожної акції в центрі міста (мене зрозуміють люди, які мешкають в будинках на майдані Незалежності, Словацького, Гайдара, Міцкевича, Чорновола та Соборної)

До речі: ніколи не пізно доповнити мою програму в коментарях ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

 1. #1 by Verter on Жовтень 22, 2010 - 00:54

  Допиши обовязково про себе. Хто ти? Що зробив? Чого добився? Що з них соціальне?

  Якби я пішов на вибори – читав би що людина зробила вже і навіть не дивився б що хоче зробити.

 2. #2 by Crow on Жовтень 22, 2010 - 23:37

  Конкретика – це дійсно круто, на противагу загальним фразам, написаним під копірку секретарями серйозних дядьків, які теж ніби переймаються проблемами своїх округів… Шкода що більшість так і залишиться на папері, навіть якщо зірки зійдуться як потрібно, в центрі навряд чи щось дадуть зробити.
  p.s. 10 пункт слова місцями потрібно переставити?)

 3. #3 by Axiom on Жовтень 25, 2010 - 12:42

  2Verter: спеціально не пишу багато про себе, бо хочу щоб люди обирали по програмі та також тому, що самовихваляння в наших умовах працює лише в мінус – мешканці погано це сприймають.

(will not be published)