Робота “в полі”


Вже 3 дні по годині працював в наметі. Враження дуже цікаві: сила-силенна людей підходять, цікавляться програмою та кандидатами. і дуже дивуються, коли я показую своє посвідчення кандидата та вказую на інших людей в наметі як на кандидатів.

В основному люди діляться на тих, хто нас одразу ж починає підтримувати з аргументом “молодці, самі працюють, а не наймають студентів” та на тих, хто реагує “та ви молоді і без грошей та зв’язків – вас там з’їдять”. Звичайно ж трапляються також і комуністи і анархісти і просто бухі неадеквати.

Звичайно ж задоволення від такої роботи мало, але є багато результату від отриманої від людей інформації. Також дуже корисно відточувати своє вміння роботи із запереченнями :) Треба придумати щось подібне для тренування наших продавців ;)

Також вчора ввечері розклеював біля гуртожитків РДГУ свої листівочки. Знаю, що це не культурно і обов’язково їх познімаю (якщо це не зроблять раніше конкуренти). На листівках я підіймаю актуальні проблеми студентів. Детально розписувати формат листівки не дозволяє, тому на них є адреса партії та адреса моєї сторінки вконтакті.

Одразу вчора і поспілкувався з пасивно налаштованою групою студентів. Молоді хлопці та дівчата щиро дивувались коли я розповів їм про те, що вони можуть не здавати гроші на “обов’язкове страхування”. Пояснив їм, що це зовсім не обов’язково і це зовсім не страхування ;) Поспілкувались на неосвітленій вулиці про їх проблеми, вони пожалілись про пресінг від адміністрації навчального закладу.

Від сьогодні почну розносити свої листівки по квартирам. Смітити в під’їзді не буду. Буду дзвонити в кожні двері та давати листівку особисто в руки.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. No comments yet.
(will not be published)