Art Jazz Cooperation 2010


В суботу слухав джез на міжнародному джазовому фестивалі “Art Jazz Cooperation 2010“.

З відгуків минулого року знаю, що виступи всім дуже сподобались. Але для мене цього року було інакше.
Спершу імпровізував Peter Lipa зі Словаччини. Його музиканти “застряли на кордоні” (с), тому його підтримували музиканти російської виконавиці. Вважаю, що він виступив гідно. Хоча я чув його вперше.

Далі в програмі була “співачка” Н. Шацька з Росії. Це був справжній жестяк і повний треш. А коли вона оголосила, що виконуватиме “рускіє раманси в джазавом іспалненіі”, то велика частина аудиторії сповзла під крісла :)

Ситуацію виправив виступ Лайта під час антракту.

І фінальним акордом став Mansound. Я вже давно знаю цей колектив, але їм дуже не вистачає власного хіта. Звичайно ж виконання відомих хітів – це безпрограшна стратегія, але не можна ж її експлуатувати вічно. Хоча є ще теорія, що вони вирішили не ризикувати перед провінційною аудиторією ;)

Але найкращим з цього всього фесту став своєрідний батл серед художників. Під час виступу артистів біля сцени знаходились митці, котрі зображували свої емоції. в мене навіть виникло бажання придбати одну з картин Юри Журавля з відомого нашого гурту “От Вінта”.

В результаті маю декілька фотографій із використанням цікавого об’єктиву ТАИР 135/2,8 та негативне враження через співвідношення “якість концерту / вартість квитків”.

PS: а ще було багато гучних промов усіляких поважних поц осіб, від яких хилио в сон. Але то все майбутні вибори :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by tolizban on Вересень 1, 2010 - 17:23

    На перший день треба було іти.) Мені він найбільше сподобався, особливо виступ UKRAPOL (мабуть мені одному вони сподобались – не всі любять такі фрі-джазові експерименти), а також Lela Brasil Project. Другого ж дня тільки Ліпа і сподобався)

(will not be published)