Останній тиждень в Кузнецовську


Часу все менше і менше — основна робота вже зроблена, лишилось підтягнути деякі гайки. Скоро повертатись в Рівне. Тому коротко про найцікавіші моменти останнього тижня:

Неділя, 18 липня

Знову в залі заробляє лише одна людина — я на себе товари не виписую, один продавець вихідний, а ще один продавець на випробувальному терміні.

Хоча день вихідний та спекотний але це не завадило мені проконсультувати 2 групи людей та продати 2 ноутбука із повним фаршем супутніх товарів.

Сьогодні підключили аудіо-спліттер і тепер наш зал можуть озвучувати 10 аудіо-систем :)

Понеділок

Продовжую формалізувати роботу магазину та розриватись між двома містами. Кліжєнтів немає — таке враження, що всі знову відпочивають від відпочинку :)

Вівторок

Чекаємо доставки товарів з Рівного. Цінники друкуємо заздалегідь. Тестовий бізнес-процес під лозунгом “товар без цінників в зал не заносимо, доки весь товар на вітрини не виставимо — додому не йдемо” працює чудово :)

В середу я мав приємність святкувати свій День народження, тому взяв вихідний та відсвяткував цю подію в Рівному з найкращими друзями :)

В четвер в залі напрочуд тихо. Аж дивно.

В п’ятницю приходили о 8:00 — продовжую читати тренінг, обговорюємо найбільш гострі питання роботи консультанта.

Цікава штука: в минулий четвер (15 липня) наприкінці дня в касі лишилось -76 грн (мінус 76 гривень). Причина проста — клієнт повернув куплений напередодні ноутбук. А ось причина повернення не банальна: за словами клієнта ноутбук в автономному режимі не працює заявлених 3 години. Ми не стали пояснювати, що 3 години — це “сферичний показник у вакуумі” і без питань повернули клієнту гроші за товар. Звичайно ж пообіцяли привезти ноутбук з більш потужною батареєю — тоді і перетелефонуємо.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. No comments yet.
(will not be published)