П’ятниця, субота, неділя та понеділок


П’ятниця. Знову збирались на 9:00. Встигли і підготувати магазин і продовжити тренінг. З самого ранку нагадав працівникам, що ми вже зробили 50% плану і тепер повинні змагатись по результативності з рівненським магазином.

Сьогодні в залі немає нашого “майстра кунг-фу” – рівненський продавець Андрій вихідний. Я намагатимусь втручатись по мінімуму. Так що магазин повністю в бойовому автономному режимі.

Касирка не виконує свої обов’язки — не анкетує покупців. Ввів для неї акцію батога — за кожен “провтик” вона втрачає 1 грн.

Перевіряв промоутерів, одного був звільнив за те, що він несанкціоновано лишив вахту та пішов з друзями розпивати квас. Але він клявся та бив себе в груди, що це був перший та останній раз. Все ж я пропоную досить справедливу оплату — тому і тримається за можливість заробити. Я обмежився дрібним штрафом та попередженням “першим і останнім”.

Дуже тішить мене, що продавці вже починають використовувати фішкі з тренінгу. Мої старання не пропали задарма.

А як для п’ятниці, то в залі було дуже тихо. Знову зробили дві норми. Але нічого “екстра” не сталось — потихеньку налагоджуємо роботу: тяжку, монотонну але веселу і драйвову!

Всю суботу провели в звичному режимі – базарний день. Клієнти в залі вже о 9:02. Мабуть це перший, про який немає що цікавого написати – просто активно працювали з 9:00 до 17:30.

Ще в суботу звечора я поїхав на Біле Озеро. Всю неділю засмагав та пірнав в прозорих водах. Позитивних вражень на стільки багато, що не буду тут знущатись над тими, хто ще не був у відпустці. Цей відпочинок був мені дійсно потрібен, то вже навіть фізичні сили майже скінчились.

А понеділок пройшов в активному темпі: 10 число на атомці — це день видачі авансу. Тому весь день пройшов в консультуванні відвідувачів або виконання роботи адміністратора/мерчендайзера.

Також влаштували нарешті рознесення листівок по всім поштовим ящикам міста. Тепер чекаємо на синергічний ефект авансу+реклами :)

Фоток все менше, бо немає  на них часу. Якщо дуже хочеться – дуже попросіть ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, ,

  1. No comments yet.
(will not be published)