Результат, батіг та штраф


Знову збирались на 9:00. Встигли і підготувати магазин і продовжити тренінг. З самого ранку нагадав працівникам, що ми вже зробили 50% плану і тепер повинні змагатись по результативності з рівненським магазином.

Сьогодні в залі немає нашого “майстра кунг-фу” – рівненський продавець Андрій вихідний. Я намагатимусь втручатись по мінімуму. Так що магазин повністю в бойовому автономному режимі.

Касирка не виконує свої обов’язки — не анкетує покупців. Ввів для неї акцію батога — за кожен “провтик” вона втрачає 1 грн.

Перевіряв промоутерів, одного був звільнив за те, що він несанкціоновано лишив вахту та пішов з друзями розпивати квас. Але він клявся та бив себе в груди, що це був перший та останній раз. Все ж я пропоную досить справедливу оплату — тому і тримається за можливість заробити. Я обмежився дрібним штрафом та попередженням “першим і останнім”.

Дуже тішить мене, що продавці вже починають використовувати фішкі з тренінгу. Мої старання не пропали задарма.

А як для п’ятниці, то в залі було дуже тихо. Знову зробили дві норми. Але нічого “екстра” не сталось — потихеньку налагоджуємо роботу: тяжку, монотонну але веселу і драйвову!

Вже пілся закриття магазину ми взялись замінювати зображення на штендерах та виявили, що мої рівненські колеги випадково відправили нам також свої макети. Тепер через неуважність вони не будуть мати одного джерела реклами.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

, , ,

  1. No comments yet.
(will not be published)