Аматорська фотосесія


Мав нагоду трішки позабавлятись в студії. Дійшов висновків, що спершу треба читати багато теорії, потім відкалібрувати свій монітор, а далі вже дуже-дуже багато практикувати.

Не подумайте, що цими фотками вихваляюсь. навпаки – наводжу тут в якості послання самому собі в майбутнє щоб порівняти прогрес :) Нещадна критика дуже вітається!


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by buddax2 on Травень 8, 2010 - 18:39

  первую модель нужно было фоткать на белом фоне. И четкости фотам вобще не хватает сильно. Вроди бы и фотик у тебя крутой, а впечатление что телефоном фоткал

 2. #2 by maxwell on Травень 9, 2010 - 22:55

  ну видно що не на автоматі фоткав, ще й стабілізація виключена і фоткав не з штатива якщо не помиляюсь…значних шумів наче немає значить значення ISO приблизно 200 – 300. Якщо не помиляюсь то зовнышный спалах теж не використовувався тому значення експозиції можна булоб збільшити трохи а можливо і час експозиції не на багато, щоб фотки більш змазані не були так-як без штатива. А впринципі якщо фоткав в RAW то деякі показники можна виправить.

 3. #3 by maxwell on Травень 9, 2010 - 22:57

  а в першій фоткі досить велике значення ISO, думаю десь біля 500…

 4. #4 by Axiom on Травень 9, 2010 - 23:13

  Дякую за поради, все візьму до уваги. Це всього лишень перша “проба пера”, все учту і буду намагатись робити більш якісно. Дякую за критику.

 5. #5 by odnoglazyj on Травень 26, 2010 - 14:52

  http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/business-lynch/ – Спробуй сюди, але напевне коменти тобі не сподобаються.

  По суті – мабуть треба було знімати на автоматі. Мануальний режим НЕВИПРАВДАНИЙ НІЧИМ окрім бажання сфоткати у ньому, тим більше що напевне використовувався кітовий універсал. В студії найбільш доцільно використовувати світосильний обєктив. Також якщо використовується спалах, потрібно памятати про відбивачі або розсіювачі.

 6. #6 by Axiom on Травень 26, 2010 - 16:01

  Тю, нащо мені лінч – я що не знаю, що в мене і так повна лажа? ;)

  Щодо режуму зйомки. Після спілкування з багатьма профі я зрозумів, що перші пару років користування фотокамерою – це не “створення фотографій”, а розуміння принципів та основ фотомайстерності. Тому фоткаю на мануалі зовсім не для того щоб не фоткати на автоматі. А намагаюсь з’ясувати для себе наслідки зміни витримки, діафрагми, ISO та інших параметрів.

  До речі – знімалось все об’єктивом 50 фіксом зі свтлосилось 1,4 та з використанням відбивачів та розсіювачів. Результат – це наслідок моїх кривих рук та занадто яскравої матиці на ноутбуці.

 7. #7 by odnoglazyj on Травень 26, 2010 - 19:29

  Ага. Якщо в тебе був такий набір… То ти все правильно взяв, але мені дійсно здалося шо фоткав універсалом. До речі, який набір обєктивів маєш?

(will not be published)