Парк розваг в Хіміку


В минулу суботу гуляв з хрещеницею містом і вона помітила рекламний плакат нового парку розваг, що знаходиться в парку БК “Хімік”. Звичайно ж ми поїхали через все місто щоб відчути на собі ці розваги.

Але насправді з’ясувалось, що там немає нічого кардинально нового та цікавого. Окрім атракціону стрибків на батуті. Хоча ми в той день так і не пострибали, але на днях я зі своєю дівчиною прогулювався тим парком та помітив скільки радості отримують діти від такого типу розваг (на фото просто стороння дівчинка, яка в той час стрибала)

І ось на наступний день ми вирішили і на собі відчути радість секундної невагомості. І всі попередні літери були написані для того, щоб і ви в такий чудовий день не сиділи вечором вдома, а за 15 гривень отримали 5 хвилин радості та дивовижних емоцій від стрибання. Думаю, що обмеження в 90 кілограм ваги “стрибуна” не зупинить більшість моїх читачів ;)

Ось фото самого атракціону.

Знизу на фото ви можете бачити як працівники патрульної служби змушують хлопчиків взяти віник та підмітати шкарлупу з насіння, яку вони накидали на території парку. Я був приємно вражений – парк доглядається та охороняється.

P.S.: цей допис проплачено добрим хлопчиком-адміністратором атракціону у вигляді додаткових 30 секунд стрибання :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. No comments yet.
(will not be published)