Піарю: “Веселий віник”


Користуючись своєю автономною владою, хочу пропіарити чудовий стартапчик. Ось що пише в себе його автор: відомий в Рівному громадський та усіляко-різний діяч Зураб Кантарія:

Я розпочав власну справу. Зареєструвався ФОПом і прибиратиму підїзди і прибудинкові території.
За останній місяць розробив проект і бюджет (сорі, бізнес-план), визначив цільову аудиторію, намалював строки, розписав план дій, залучив менеджерів. Маю короткострокові та довгострокові очікувані результати. Карочє усьо як має бути.
Познайомився з працівниками управління ЖКГ, багатьма керівниками ОСББ і взагалі купою цікавих людей :) Говорив на цю тему з мером і його заступниками – обіцяють зелене світло.
Післязавтра буде проміжна точка оцінки результатів діяльності. Буду бачити наскільки випереджуємо :)) план по залученню абонентів :)
У мене прекрасні менеджери – перевірені в громадській роботі, мають досвід організаційний та хорошу комунікабельність. Готові вмовляти і мох і болото.
Маю наполеонівські плани по розвитку підприємницької діяльності. Поки що думаю про мережу приватних ЖКП або ж на крайняк якесь обєднання ОСББ, типу Асоціації яка вже існує в місті, а краще і те і інше :))
Люблю знаєте спілкуватись з людьми.

Від себе бажаю такому, безсумнівно корисному, починанню успіхів. Та прошу всіх зацікавлених звертатись до “Веселого віника” :)

P.S.: Якщо у вас є цікаве починання чи ориганільний проект, якому треба піар в блозі з 60-80 читачами щодня, та пару сотень твітерян-фоловерів – звертайтесь. Якщо проект цікавий та корисний – грошей за піар не візьму ;)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

 1. #1 by Misha on Квітень 29, 2010 - 08:36

  Кантарія молодець!!!
  Успіху!!!

 2. #2 by Дмитро on Травень 3, 2010 - 10:32

  да л***а він! ідею с***в

 3. #3 by Axiom on Травень 26, 2010 - 11:46

  Навіщо ж так аргесивно? Зураб же чесно признається, що це не його ідея. І вважаю, що в наш час ідея малого варта. Реалізація – от де потрібні зусилля.

(will not be published)