Вибори — 2010


byleten На останніх виборах (Рівне вибирало мера) мене попросили бути головою на дільниці. Я був не проти, бо хотів відчути цей процес зсередини та мені було цікаво в такій сфері перевірити свої організаторські здібності.

І я був дуже приємно вражений тим, що ТВК здійснювало чудову підтримку працівників дільниць: проводились збори де грамотний юрист пояснював всі тонкощі виборчого процесу, роздавались брошури та інші корисні матеріали.

Звичайно ж був негатив:
– Страшенні черги на ТВК. Хоча це не їх вина, але ж варто було хоча б постаратись розмежувати прихід всіх голів комісії в кабінети — коли за печатками стояли черги з більше сотні людей, коли всі працівники ТВК були стомлені від прохань допомогти та ховались від людей, то напрошується бажання зробити висновки та пофіксити всі ці багі;
– Недисциплінованість членів виборчих комісій. Я не знаю якими мотивами керувались працівники комісій: чи вони просто хотіли заробляти кошти, чи вони працювали за ідею, чи може вони так як і я пішли задля цікавості, але їх було надзвичайно складно організувати. При чому це явище проявлялось незалежно від вікової групи та професії людей. Люди пропускали засідання, запізнювались, уникали виконання обов’язків та склалось таке враження, що вони працюють в комісії примусово.

М’яко кажучи мені була дивним саме така недисциплінованість, необов’язковість та навіть халатність працівників комісії та я вирішив більше не приймати участь в організації виборів.

Але все ж мене знову друзі з партії (неважливо якої) попросили їм допомогти та я погодився бути максимум спостерігачем. А на зборах спостерігачів також підмітив тенденцію: майже всі присутні — це люди значно похилого віку. Тому мені буде дуже цікаво дізнатись чи вони працюють за ідею чи за гроші — третього варіанту ніби не бачу. Дуже надіюсь, що ці вибори пройдуть із ще кращою організацією та мені, як спостерігачу, лишиться лише спостерігати за налагодженим процесом.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. #1 by Fanta on Січень 13, 2010 - 21:41

    Вибори це завжди балаган і безпредел!
    Народ у нас такий

(will not be published)