Дайте чиновникам грошей


moneyЧудесні новини пише сайт ОГО.ua.

Спершу йдеться про будівництво стпорткомплексу. Звідти можна почерпнути цікаву цитату:

Обійдеться спортивна мрія Рівненщини у 470 мільйонів гривень. Кошти для області непідйомні, проте, вважають чиновники, півшляху до здійснення цієї мрії вже пройдено — є проект будівництва. Коли ж пройдуть другу половину і з чиєю допомогою, наразі невідомо.

Ай молодці: хочуть майже півмільярда, а в них є вже ціла половина – проект будівництва.

Ще цікавіше можна побачити в статті “Рівне стане електронним містом“:

— Хочемо створити єдину інформаційну мережу, до якої увійдуть усі установи та організації міста, — зазначив начальник управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Рівненського міськвиконкому Сергій Процик. — Задумали впровадити систему електронного документообігу для міських установ.
Для втілення програми потрібно кілька мільйонів гривень. Але чиновники переконують, на бюджетне фінансування особливо не розраховують.
— Якщо матимемо таку програму, зможемо брати участь у конкурсах на отримання грантів, — підкреслив секретар Рівнеради Юрій Торгун. — Наприклад, на фінансування всеукраїнського конкурсу програм та проектів у 2010 році фонд держінвестицій запланував виділити більше 300 мільйонів гривень. Проект-переможець може отримати до 10 відсотків від цієї суми.
Розробники програми не виключають, що зможуть поборотися й за грантові кошти з європейських фондів.

Тобто тут їм треба всього лише пару мільйонів, які гучно будуть освоєні та Рівне помпезно отримає статус міста електронного :)

А тим часом керівники державних установ емейли отримують шляхом помічника, який їх роздруковує та складає у відповідну папку на столі.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

,

  1. #1 by Verter on Січень 8, 2010 - 23:36

    Своєю нікчемністю таке розкрадання коштів вже дратує. Треба брати владу в свої руки.

  2. #2 by fuxx on Січень 9, 2010 - 11:03

    Наскільки орієнтуюся, то проекти будівництва вартують 3-5 % від вартості будівництва, і аж ніяк не “пів шляху” :)

(will not be published)