Плани в місті Рівне


aimТак, як допис про особисті результати минулого року в себе в блозі я написав найпершим (серед усіх блогерів, яких я читаю), тому це може бути відмазкою того, що про свої плани я мабуть напишу останнім :)

Тут міг бути абзац про те, що плани це рік корисна, але не всі їх складають. І цей абзац тут дійсно буде!
Я можу це стверджувати, бо я переконався на собі. А чим конкретніше людина поставить плани — тим більший шанс, що вони здійсняться. Хоча деякі люди хочуть мати все і одразу: я чув скарги типу “я запланував собі Z справ, а реалізував лише Y справ”. В таких випадках я кажу, що швидше за все без постановкі планів ти реалізував би всього лиш Х справ ;)

Отже, на новий рік в мене плани розподіляються за 4 напрямками:
Підприємництво:

 1. Нарешті вивести офіс з житлового фонду (бажано без хабарів), посадити в нього “менеджера” та
 2. Максимально плідно попрацювати під час “сезону” і
 3. Відпрацювати бізнес-процеси таким чином, щоб все функціонувало з моїм мінімальним втручанням.

Робота:

 1. Менше займатись тактикою, а більше стратегією;
 2. Зробити так, щоб наша компанія ще міцніше закріпила своє лідерство на ринку, та щоб про неї дізнались ті люди, які ще не були нашими клієнтами;
 3. Використовувати нові ідеї, інструменти та трюки, щоб продавці могли ще краще працювати та постійно виконуючи плани, довели обороти магазину до передкризового стану;
 4. Формалізувати роботу компанії таким чином, щоб з легкістю можна було копіювати модель роботи та відкривати магазини за нашою технологією в інших містах.

Побут:

 1. Запланував собі зробити оформлення балкону: це не буде повноцінний ремонт, просто хочу його затишно облаштувати. Можливо це будуть плетені крісла та стіл з кальяном, можливо паралонові пуфікі та місце для читання. Конкретно ще не визначив, але на даний момент квадратні метри пустують;
 2. Про бажання придбати фотокамеру я вже писав. Хоча під кінець року я мав термінові незаплановані витрати, але з початку року вже буду відкладати гроші в фонд нової покупки;
 3. Закріпити знання іноземної мови на такому рівні, щоб з наступного року можна було приступати до вивчення нової мови;
 4. Не полишати свої інтернет-проекти. Хоча в мене їх зараз не так вже і багато, але вони вимагають мінімум часу, тому мені треба просто не забувати знаходити декілька хвилин та підтримувати їх в робочому стані. Навіть не маю наміру отримувати з таких проектів великі кошти.
 5. Ну і звичайно ж відпочивати. Цей рік був для мене показником того, що якщо людина гарно відпочиває, то вона буде гарно працювати. Під час туристичних подорожей я набув багато знайомств з професіоналами різних галузей і був приємно здивований, що вони не цураються відпочинку, а це їх лише підкріплює морально на нові робочі звершення.

Як бачите, я маю всього лише 12 стратегічних пунктів плану на майбутній рік, але коли я їх написав — ніби дам сам собі публічну обіцянку їх дотримуватись.

Тому закликаю всіх писати свої плани та лишати в коментарях лінки на них. Це і вас підштовхне до структурування своїх цілей та буде мучити вашу совість, бо ж всі будуть бачити задекларовану мету та отриманий результат.


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

 1. #1 by Verter on Січень 6, 2010 - 20:16

  Так-так. А яких блогерів ти ще читаєш? Щось підказує, що там є цікаві люди.

 2. #2 by Axiom on Січень 11, 2010 - 16:01

  Як знайду час, то викладу свій ТОП-10 блогерів ;)

(will not be published)