Підсумки 2009 року


2009Цей рік був для мене насправді дуже цікавим та продуктивним.

Вже в перших числах року я отримав ліцензію на туристичну діяльність та розпочав свій міні-стартапчик, який з кожним днем та тижнем потихеньку розвивається.

В лютому з друзями їздили на концерт чудового харківського гурту Spiritual Seasons в Дубно. Далі я став їх фанатом і намагаюсь виступи цього драйвового гурту не пропускати.

Коли був в столиці на Петрівці, то всю готівку витратив на книги і почав ділитись своїми рецензіями. надіюсь, що вони комусь допомогли у виборі чтива.

Дуже чудове було Рівне на Великдень.

А потім почалось саме цікаве: моя перша поїздка замками Закарпаття. А цікаві повороти в підприємництві змусили мене почати онлайн розповідь про свою туристичну діяльність. В своїх роздумах я не розкрив лише два пункти: шкільні екскурсії та тему хабарництва. Як тільки буду готовий про ці теми написати – обов’язково поділюсь інформацією.

В травні в місті відбулось чергове свято пива. Хоча я намагаюсь стосовно алкоголю свої переконання нікому не нав’язувати, але мене дуже бентежить такий відвертий піар слабоалкогольних напоїв зі сторони міської влади.

Замки-замками, але треба ж і інші напрямки розвивати. В червні ми чудовою компанією їздили в Хотин та Кам’янець-Подільський. В цьому ж місяці я отримав чудесну роботу маркетологом. З цього дня я почав відчувати, що максимально реалізовую себе в житті, бо займаюсь двома улюбленими справами: туризмом та маркетингом :) Одразу по роботі я відвідав Кузнецовськ.

В кінці місяця ми з товаришем організували подію міського значення – “ТрольРівнівку – 2009“. Фотозвіт показує, що не дарма на цю подію приїхали телевізійники та фанати тролейбусного руку з усієї країни.

Також відбувся черговий щорічний фестиваль Тарас Бульба. Кожного разу цей фест приносить інші враження – під гучну музику нам з кумом надзвичайно гарно спалось =)

З великою приємністю згадую, як я організовував ще одне свято міського маштабу – День системного адміністратора. Я остаточно перезнайомився з найкращими представниками ІТ-руху міста, вони перезнайомились між собою, сервери літали та гучно розбивались, від польоту клавіатури у всіх відкривались роти, люди отримали чудові подарунки від УАРНЕТ та КТС. Дуже-дуже чекаю повторення цієї фієрії адміньского апохвійозу :)

Нарешті вибрались в похід. Хоча він був новачковий, але люди, які перший раз потріпили в гори, отримали шалене задоволення. обов’язково буду продовжувати знайомити друзів із красою Карпат.

Коли на основній роботі я почав перебирати потроху обов’язки НР-менеджера, то мої нерви не витримали і я написав “Поради щодо оформлення резюме“. Тепер часто даю лінк на ці поради знайомим.

У вересні в мене трапилась переломна подія в житті – я перебрався на нову квартиру. Хоча вже пройшло 4 місяці, але я досі отримую цікаві враження від ведення господарства.

Феноменально з друзями відпочили на фестивалі “Стародавній Меджибіж“. Лицарська атмосфера та середньовічна музика створюють унікальні враження.

В жовтні була поїздка на фест “Терра героїка“. Все більше люблю середньовіччя та історичне моделювання.

Робота в офісі та часте сидіння за столом змусили мене задуматись про свою фізичну форму. Тому і була реалізована авантюра із віджиманням на замовлення. Насправді я аж занадто захопився та програму навіть перевиконав. Бачили б ви очі моїх колег в перші дні реалізації мого плану, коли я вставав з-за столу, падав на підлогу та робив віджимання :)

Коли в місті оголосили про початок карантину, то ентузіасти реалізували фотосесію в масках. Хто ще не бачів – дивіться.

Матеріальним результатом цього року стало придбання ноутбука. Якщо до покупки я ще задавав собі питання “ноутбук чи стаціонарний комп’ютер”, то після придбання це питання відпало – особисто для мене ноутбук є кращим. Справді збільшує ефективність роботи та мобільність. А операційна система Убунту забезпечує ще і всіма необхідними програмами одразу після встановлення.

Багато нових вражень принесло мені суддівство в конкурсах “Золотий байт” та “Студент року“.

Ще в цьому році в мене був один з найяскравіших ювілеїв – мені виповнилось 10 000 днів, що навело мене на філософські роздуми.

Під кінець року було дуже багато вечірок, тусовок та разіних чудових подій.

І хоча я роблю плани не на календарний рік, а на рік життя (від Дня народження до Дня народження), але можу констатувати, що цей рік був дуже вдалий як в плані роботи так і відпочинку. Було реалізовано багато різнокаліберних мрій та здійснена купа вчинків. А я знаю, що наступний рік буде ще кращим.

А тепер запрошую всіх моїх читачів поділиться в себе в блогах своїми результатами від минулого року – мені буде дуже цікаво читати, а на основі найкращий ідей з ваших розповідей я буду планувати собі наступний рік. Чекаю! :)


Якщо сподобався допис — підпишись на мою RSS стрічку та оперативно отримуй оновлення!

Коментарі

коментар

  1. No comments yet.
(will not be published)